آخرین اخبار

یادداشت فرماندار (1)

این اولین یادداشت و صحبتم با مردم نجیب و با همت شهرستان میانه در فضای مجازی است و سلام و درود می فرستم به خطه ای که یاد و خاطره جمع کثیری از دلاور مردانش مثل شهید فرقانی ها، مصطفی مولوی ها، لطیف اجلی ها و هزاران رزمنده جان برکف و دلیرش را در صحنه های خون و آتش هشت سال دفاع مقدس به خاطر دارم و می شناسم زنان و مردان غیرتمند پشت جبهه اش را که همگام رزمندگانش، جان بر کف ایستاده و در آتش قهر صدامی ها در مدارس زینبیه و ثارالله می سوختند ولی همچنان پای انقلاب و کشورشان ایستاده بودند.

امروز ده ها سال از آن روزها دور گشته ایم ولی همچنان دل در گرو عزیزانمان داریم و به راه و مرامشان مفتخر و وفاداریم و وظیفه داریم که در هر سنگری که مردم و انقلاب به آن نیاز داشته باشند حضور یابیم.
اندک مدتی است که در خدمت مردم عزیز شهرستان میانه هستم و آشنایی اجمالی با مشکلات و همچنین پتانسیل ها و روحیات والای مردم منطقه کسب کرده ام.
اصلی ترین مشکل منطقه، اشتغال و نرخ بالای بیکاری است که به میزان 4 درصد از میانگین استانی بالاتر است.

متاسفانه اکثر کارخانجات و کارگاه های تولیدی دچار مشکل عدیده هستند که در طول زمان انباشته شده است.
مدیریت جدید شهرستان به نمایندگی از دولت محترم تدبیر و امید با استعانت از خداوند متعال و به یاری شما مردم بزرگوار و همت مجموعه مسئولین شهرستانی، استانی و کشوری، اولویت اول کاری خود را رفع موانع تولید و رونق کسب و کار قرار داده و نهایت سعی خود را بکار خواهد بست.
ان شاءالله در نوشتارهای بعدی به دیگر مسائل و موضوعات در حیطه شهرستان میانه خواهم پرداخت.
یقیناً نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان نیز راهگشا خواهد بود.


حمید شکری
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

نظرات   

 
0 #2 جليل پوربهرامى 1394-04-15 14:39
جناب آقاى مهندس شكرى، فرماندار محترم و محبوب ميانه اقدام شايسته اى است،خدمت به مردم ميانه و قلم زدن در اين راه عبادت است.
 
 
0 #1 قادر حسن زاده 1394-03-30 19:01
اقدام شایسته ایست جناب شکری
امید که قلمتان برای خدمت به میانه پایدار باشد.
 

You have no rights to post comments