آخرین اخبار

پیام تبریک شکری، فرماندار ویژه میانه بمناسبت هفته دفاع مقدس

 

مهندس حمید شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، همزمان با هفته دفاع مقدس، با صدور پیامی، این هفته را به مردم علی الخصوص رزمندگان غیور میانه ای و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

متن پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بدین شرح است:

بسم رب الشهداء والصدیقین

هشت سال دفاع مقدس، خاطره ای ماندگار از ایستادگی، شهامت، شجاعت و غیرت ملت قهرمان ماست که اولش با تجاوز دیو صفتان باطل آغاز شد و پایانش را شهدا، جانبازان و آزادگان با یاری خداوند متعال، تلالو آیه شریفه " ان الباطل کان زهوقا " را رقم زدند.

درخت تناور انقلاب با خون شهدای هشت سال دفاع مقدس سیراب گشته و محصور به زمان نیست و هر روز شاهد تنومند تر شدن این درخت پرثمر هستیم و باید در حفظ  و ایستادگی و قدرتمندی آن هرچه که داریم را فدا کنیم و درس فداکاری را باید از رزمندگان آن روزها آموخت و نسل های آتی را از مردانگی و ایستادگی گذشتگانشان آگاهی بخشید.

شهرستان میانه، سرزمینی است که نه تنها مردانش رزمندگان دلاور خطوط مقدم جبهه های حق علیه باطل بودند و تاریخ هرگز رشادت میانه و میانه ای ها را فراموش نخواهد کرد، بلکه وجود پاک زنان و دخترانش نیز  با بمباران مدارس شهدای زینبیه و ثارا... توسط صدامیان ملعون، لاله گون شد و ندای مظلومیت ایرانی و میانه ای را در گوش ها طنین انداخت.

آری؛ یاد باد آن روزگاران؛

گرامی باد آن روزهایی که باید همیشه و هرجا گرامی داشته شوند.

مبارک باد پیروزی حق و رسوایی باطل؛ بر شما ملت عزیز ایران اسلامی و بر شما رزمندگان غیرتمند میانه ای.

حمید شکری

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

You have no rights to post comments