آخرین اخبار

50 کیلو مواد از نوع تریاک در شهرستان میانه کشف شد

 فرمانده پلیس انتظامی شهرستان میانه از کشف 50 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک توسط نیروهای مبارزه با مواد مخدر شهرستان خبرداد.

سرهنگ رمضان اله وردیان در گفت و گویی اختصاصی گفت: در پی کسب اطلاع واصله مبنی بر حمل مواد مخدر از استانهای شرقی کشور به شهرستان میانه پلیس مواد مخدر وارد عمل شده و شب گذشته در محور مواصلاتی به توقیف خودروی سنگین پرداخته و با کشف 50 کیلو تریاک از محل جاسازی شده ماهرانه در این خودرو به دستگیری 2 قاچاقچی حمل این مواد اقدام نمودند.
گفتنی است پرونده جهت طی مراحل قانونی به مقامات قضایی ارجاع داده شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه نیز با حضور در یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان میانه از هوشیاری، اقدام بموقع و قاطعیت در برخورد با قاچاقچیان از سوی نیروی انتظامی شهرستان میانه تقدیر نمود.
محمدرضا مشایخی ایجاد و پایداری امنیت در شهرستان را مرهون زحمات عوامل انتظامی و نظامی خوانده گفت: اقدام بموقع و برخورد قاطع با توزیع کنندگان و قاچاقچیان راه را برای ورود مواد مخدر به شهرستان می بندند.
دادستان عمومی و انقلاب میانه نیز از زحمات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در کشف و ضبط مواد و برخورد با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد تشکر و قدردانی نمود.
سعید امامی بر برخورد قاطع با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر تاکید کرده افزود: ما به کمک نیروی انتظامی شهرستان از این افراد سودجو و خانمانسوز که جوانان ما را در گرداب مواد فرو می برند سلب آرامش خواهیم کرد. 
در ادامه از پارکینگ خودروها و موتورسیکلتهای توقیفی در شهرستان بازدید شد.
 

You have no rights to post comments