آخرین اخبار

پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه به مناسبت دهه مبارک فجر

دهه مبارک فجر تجلی شکوهمند حماسه ملت بزرگی است از جنس غیرت و مردانگی، مردمی از جنس شهادت و ایثار که در عصر سیاه استبداد با انقلاب سرخ خویش تیشه بر ریشه طاغوت زده و صبح سپید نظام جمهوری اسلامی ایران را رقم زدند.
 
 
ایام دهه مبارک فجر یادآور روزهایی فراموش نشدنی در تاریخ ملت غیور ایران است روزهایی که حق علیه باطل پیروز شد و انقلابی به رهبری امام امت و ملت بوقوع پیوست که صدای رسای آن در گوش جهانیان طنین انداز بوده و لرزه بر جان دشمنان نظام افکنده است.
سرآغاز دهه مبارک فجر برای سراسر ایران اسلامی آغاز یک تولد و سرور وصف ناپذیر است ولی برای مردم میانه یادآور جنایت صدام و صدامیان دیو صفت است که لاله های بی گناه و مظلوم دبیرستان زینبیه و ثارالله است.
خوشا به سعادت ایران اسلامی و خوشا به سعادت مردم میانه که در رشادت و ایثار و شهادت، در هر برهه تاریخی، خط شکن و صف شکن بودند و هستند.
اينجانب بر خود وظیفه می دانم ضمن تسلیت ایام شهادت جانسوز حضرت فاطمه زهرا(س)، سالگرد فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر معظم انقلاب و  خدمتگزاران  صدیق نظام و بويژه مردان و زنان غیور ديار کهن وحماسه ساز ایران اسلامی و مردم شریف، مومن، غیرتمند و با عزت شهرستان میانه تبریک عرض نموده و از خداوند سبحان خواهانم که توفیق بندگی بابصیرت و احیا و پاسداشت ارزش ها و باورهای انقلاب و نظام را به همه ما عنایت فرماید.
 
حمید شکری
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه
 

You have no rights to post comments