آخرین اخبار

یادواره گرامیداشت 42 شهید دهستان تیرچای در روستای بالسین از توابع کندوان میانه برگزار شد

 
یادواره گرامیداشت یاد و خاطره 42 شهید دهستان تیرچای به مناسبت هفته دفاع مقدس در روستای بالسین از توابع بخش کندوان میانه برگزار شد.
بخشدار کندوان با حضور در این مراسم ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبداله الحسین و تقارن این ایام  با آغاز هفته دفاع مقدس،  شهیدان را فرزندان این مرز و بودم دانست که با دفاع و حراست از کشور خود کار بزرگی انجام دادند.
محمود زرین اظهار کرد: ملت ایران چه در زمان انقلاب با رهبری امام راحل و پاسداری از خون شهدا پیروز شدند و چه در زمان دفاع مقدس که 35 کشور دنیا به صورت مستقیم با ما وارد جنگ شدند دست از دفاع برنداشتند و امروز نیز با توجه به هجمه های مختلف دشمنان شاهد دفاع از مرز و بوم میهن اسلامی ایران  هستیم.
وی با اشاره به رشادتهای فرزندان و یاران امام حسین (ع) در دفاع از حریم اسلام، ولایت  و امام حسین (ع) گفت: امروز نیز جوانان ما با جانفشانی و پایمردی در راه دفاع از حریم حرم ایستادگی می کنند و به طور قطع ثمره این از خود گذشتگی پیروزی و نصرت است.
بخشدار کندوان با تاکید بر محدودیت های موجود در اعتبارات دولتی گفت: با  پیگیری های صورت گرفته و با همکاری و خودیاری اهالی تلاش شده تا بسیاری از این مشکلات مرتفع گردد.
وی در پایان افزود: با توجه به گستردگی بخش کندوان و زیاد بودن تعداد روستاهای بخش ، مشارکت و همکاری هرچه بیشتر اهالی سبب توسعه منطقه و عمران و آبادانی خواهد بود.
 
 
 

You have no rights to post comments