آخرین اخبار

کمیته کارشناسی هماهنگی جشنواره جوان در میانه تشکیل جلسه داد

کمیته کارشناسی هماهنگی جشنواره جوان به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی اکبر(ع) مصادف با 28 فروردین در محل فرمانداری میانه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میانه و اعضای کمیته تشکیل جلسه داد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار میانه در این جلسه با تبریک حلول ماه شعبان و ولادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) بعنوان روز پاسدار و ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) بعنوان روز جانباز و ولادت حضرت زین العابدین(ع)، از همکاری تنگاتنگ ادارات شهرستان در جهت ساماندهی امور جوانان و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی قدردانی نمود.

مهدی مشایخی خواستار همکاری و هماهنگی هر چه بیشتر ادارات با اداره ورزش و جوانان در جهت برگزاری جشنواره روز جوان در خور و شان شهرستان شده گفت: در این برنامه از جوانان برتر دستگاهها در حوزه های مختلف و 3 دستگاه برتر شهرستان تجلیل خواهد شد.

وی بر ضرورت حضور شورای اداری در این جشنواره و 50 نفر از جوانان جامعه هدف از سوی اداره ورزش و جوانان، حضور 20 نفر از امدادگران جوان با لباس فرم از سوی هلال احمر، برپایی نمایشگاه اعتیاد از سوی بهزیستی، حضور دانش آموزان، جامعه جوان کارگری، سربازان جوان، دانشجویان جوان شهرستان ، جوانان روستایی و عشایری و غیره به تعداد مصوب شده در صورت جلسه تاکید کرد.

مشایخی در پایان برنامه های مختلف فرهنگی، نمایش طنز، برپایی نمایشگاه، موسیقی سنتی، توزیع جزوه و بروشور معرفی شهرستان، جزوه آموزشی و تجلیل از جوانان نمونه شهرستان را از برنامه های اجرایی در این جشنواره عنوان نمود.

 

 

You have no rights to post comments