آخرین اخبار

پیام تشکر فرماندار ویژه میانه از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن

 
بسم الله الرحمن الرحیم
در آستانه ی تولد چهل سالگی انقلاب اسلامی مان، جشن گرفتیم؛ جشنی که همه مردم عزتمند ایران، با شور و شکوه هرچه تمام حضور یافتند.
22 بهمن امسالمان هم مانند سال های پیشین، با شکوه بود؛ پر شور و با عظمت بود و تماشایی...
دیروز حماسه زیبای حضور در جشن سالگرد پیروزی انقلاب بود و برگ زرین دیگری بر دفتر پر افتخار انقلاب اسلامی ایران؛ انقلابی که مردان خدایی اش برای به ثمر رساندنش جان شیرین خویش را فدا کردند.
مردم مومن، شهیدپرور، شجاع و همیشه در صحنه ایران از جمله شهرستان میانه و بخش های تابعه، با شرکت گسترده در راهپیمایی غرور آفرین 22 بهمن، جواب یاوه گویی های دشمنان را متفاوت تر از سال های قبل دادند و صدای رسای پایبندی خود به خون پاک شهدا، ولایت، نظام و انقلاب را با شعارهای کوبنده خود به گوش جهانیان رساندند.
حضور گسترده و وحدت آفرین مردم شریف در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیام مهم دیگری نیز داشت و آن، سنگین تر شدن وظیفه و تکلیف بر دوش ما مسئولین برای تلاش بیشتر در حل مشکلات همین مردم ارزشمند است و از خداوند متعال مدد می طلبیم تا هر آنچه که در توان داریم، بیش از پیش به کار ببندیم چراکه خدمت به مردم، برترین عبادت است.
بنده به عنوان خادم کوچک مردم غیور شهرستان میانه، از حضور یکایک شما عزیزان برای حماسه آفرینی در راهپیمایی 22 بهمن امسال تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم روزی فرا رسد تا جشن انقلابمان با ظهور منجی عالم بشریت، حضرت مهدی(عج) منور و پربرکت گردد؛ ان شاءالله
 
حمید شکری
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه
 
 

You have no rights to post comments