آخرین اخبار

همزمان با دهه مبارک فجر 5 عنوان پروژه در بخش مرکزی شهرستان میانه به بهره برداری رسید

همزمان با دهه مبارک فجر و در نهمین روز از این ایام 5 عنوان پروژه  با اعتبار 124 میلیارد و 532 میلیون ریال در بخش مرکزی شهرستان میانه به بهره برداری رسید.
 از مهمترین این پروژه ها مجتمع آبرسانی اوچ تپه می باشد که با اعتبار 41 میلیاردو 523 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و صندوق توسعه روستایی می باشد که 18 روستا شامل گونلو، قلیشجی، آغجه دربند، گلوجه اسلام، قمقان، قاضی ولی، قاسم درق، بیات سفلی، گلوجه غمی، سیاه کمر، داشکسن، پورسخلو، آغ ورن، داشبلاغ، قراجه قیه، شمی کندی، قهرمانلو و بیگ بلاغی را تحت پوشش خود درآورده است.

این پروژه با 902 اشتراک، 559 خانوار شامل یکهزارو 830 نفر را با منبع یک حلقه چاه به عمق 30 متر و دبی 15 لیتر در ثانیه تحت پوشش قرار داده است.


گازرسانی به 12 روستای بخش مرکزی شامل روستاهای امیرآباد گرم، امیرآباد شیخدرآباد، ینگی کندی، همپا، تازه کند، آغجه قشلاق، عجمی، چخمور، قواق علیا، قواق سفلی، دمیرچی و آغدرک با اعتبار 32 میلیارد ریال، احداث جاده بین مزارع در روستاهای کنگاور و قراجه، بهسازی و نوسازی مساکن روستایی به تعداد 91 واحد و پروژه های عمرانی دهیاری های بخش مرکزی از دیگر پروژه هایی بود که امروز به افتتاح رسید.


در آیین افتتاح این پروژه ها معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی و شورای اداری شهرستان و بخش حضور داشتند.


You have no rights to post comments