آخرین اخبار

هفته دولت در میانه با دیدار از امام جمعه و غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدای شهرستان آغاز شد

هفته دولت در شهرستان میانه با دیدار از امام جمعه میانه و غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدای شهرستان آغاز شد.
در دیدار با امام جمعه میانه که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، اعضای شورای اداری و شورای تامین شهرستان برگزار شد، امام جمعه میانه با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: هفته دولت فرصتی است مغتنم برای ارائه عملکرد دولت و خدماتی که به مردم انجام شده  است.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله محمدی به شخصیت والای شهیدان رجایی و باهنر در دولت نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرده گفت: اخلاص و صداقت در انجام امور تنها رمز ماندگاری این شخصیتهای بزرگ انقلاب در یاد و اذهان عمومی جامعه می باشد.
وی با اشاره به اینکه در سایه انقلاب و برکات حاصل از نظام شاهد دستیابی مردم از جمله روستائیان به امکانات بسیاری از جمله راه، آب، برق، تلفن، گاز و غیره هستیم گفت: دولت باید در راستای ارائه خدمات بیشتر به مردم و رضایتمندی آنها تلاش کند زیرا پشتوانه اصلی این انقلاب و نظام،  مردم و خون پاک شهدا بوده و هر گونه کوتاهی در مقابل وظیفه خدمت به مردم و خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان،  ما را از  مسیر اصلی انقلاب، ولایت و راه شهدا دور خواهد ساخت.
پس از دیدار با امام جمعه میانه، اعضای شورای اداری و تامین شهرستان میانه در مزار مطهر شهدای شهرستان حضور یافته با قرائت فاتحه، عطرافشانی و غبارروبی از مقام شامخ شهدای بزرگ شهرستان تجلیل بعمل آوردند.           

You have no rights to post comments