آخرین اخبار

نماینده مردم میانه در مجلس: وضعیت راههای شهرستان تاسف برانگیز است

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت راههای شهرستان از جمله عدم روشنایی در ورودی و خروجی شهر و وضعیت نامطلوب تونل بزرگ میانه- زنجان گفت: وضعیت راههای شهرستان واقعا تاسف برانگیز و در شان این شهر و مردم آن نیست.
یعقوب شیویاری در جلسه شورای اداری شهرستان میانه گفت: میانه دومین شهرستان از نظر جذب اعتبارات در سطح استان است و باید با تعامل و همکاری و کنار گذاشتن حاشیه ها، امور شهرستان را با سرعت عمل بیشتری به جلو ببریم.
وی از اولویت بندی مسائل و مشکلات و نیازهای شهرستان از سوی وزارتخانه ها خبر داده گفت: وزارت نیرو، راه ، بهداشت و درمان و صنعت و معدن از مهمترین وازرتخانه هایی است که پیگیر مسائل شهرستان از سوی آنها هستم.
شیویاری اورژانس هوایی، آب شرب شهر میانه، نبود دستگاه MRI و عدم بهره برداری از سد شهریار که هزینه بالایی داشته، راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی، احداث کلینیک تامین اجتماعی ترکمانچای و مشکلات حوزه راه را از جمله مهمترین کمبودها و نیازهای شهرستان میانه برشمرده، آنها را حیاتی خوانده افزود: با همکاری و همراهی مسئولین شهرستان و از سوی وزارتخانه ها پیگیر رفع مشکلات بوده و خواهم بود.
 

You have no rights to post comments