آخرین اخبار

نماینده مردم میانه: اگز شهدا نبودند آینده ما معلوم نبود/ نیمه کاره ماندن سد شهریار میانه ‌علی‌رغم هزینه کرد 3 هزار و 200 میلیارد ریالی

 
 
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم زینبیه و ثارالله گفت: اگر شهدا نبودند و سر و جان نمی دادند آینده ما معلوم نبود.
 یعقوب شیویاری در «همایش کشوری نیمکت‌های سوخته و یادواره شهدای زینبیه و ثارالله» که با حضور رئیس مجلس و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، بیان کرد: شهدا کاری حسینی کردند و ما نیز باید زینب گونه در راستای ترویج فرهنگ و ایثار تلاش کنیم که اگر غیر از این باشد به شهدا و خون آنها خیانت کرده ایم.
وی در ادامه گفت: شهرستان میانه همانند شهدا مظلوم واقع شده و مشکلات زیادی در حوزه آب از جمله شبکه پایاب سد آیدوغموش، تکمیل سد شهریارعلی رغم هزینه کرد 3 هزار و 200 میلیاردی برای این سد،  تکمیل بهره برداری از آب شرب میانه با انتقال آب از سد گرمی چای، احداث راه‌های دسترسی روستایی و بین شهری، حوزه  بهداشت و درمان  و آموزش و پرورش  دارد که خواستار دستور ویژه برای کاهش و رفع مشکلات در این حوزه ها هستیم.
شیویاری با بیان اینکه وضعیت میانه از نظر تامین آب شرب در سطح بحرانی است، بیان کرد: منابع آبی میانه نیازمند نگاه ویژه از سوی دولت و مجلس است.
شیویاری خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: ما مدیران و نخبگان زیادی در حوزه آموزش و پرورش شهرستان داریم که اگر بتوانیم مسیر را برای رشد این افراد توانمند فراهم کنیم به طور قطع در راستای آینده سازی کشور تلاش نموده ایم.
 
 

You have no rights to post comments