آخرین اخبار

معاون وزیر صنعت و معدن: باید به امکان 55 میلیون تنی در فولاد کشور برسیم

 معاون وزیر صنعت و معدن گفت: رسیدن به هدف بزرگ 55 میلیون تنی در فولاد مساله ای عملیاتی و ممکن می باشد که باید پیگیر دستیابی به این هدف  بزرگ باشیم.
 دکتر کرباسیان در آیین افتتاح کارخانه تولید آهن اسفنجی در میانه گفت: فولاد یکی از شاخصه های توسعه در کشور محسوب می شود و ما حوزه فولاد را به صورت روزانه در دست پیگیری و اقدام برای رسیدن به اهداف متعالی نظام قرار داده ایم.
وی با بیان اینکه کارخانه تولید آهن اسفنجی دومین پروژه اجرایی از بین 8 پروژه عظیم کشوری می باشد اظهار امیدواری کرد که تا پایان سال بتوانیم 6 طرح دیگر را نیز به بهره برداری برسانیم.
وی اصرار وزارتخانه در شهرستان میانه را تکمیل زنجیره فولاد عنوان نموده گفت: آهن اسفنجی در کشور با تکنولوژی میگرس اجرا می شد اما در حال حاضر برای اولین بار در سطح کشور شاهد تولید این آهن از طریق تکنولوژی پرد در شهرستان میانه هستیم.
وی عملیات اکتشافی در سطح 3 هزار کیلومتر مربعی و اکتشاف معادنی از قبیل طلا، آهن ، مس و غیره را سبب توسعه صنعت و معدن و رسیدن به اهداف فولاد در شهرستان خوانده در پایان از پیگیریهای معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، امام جمعه میانه و نمایندگان مردم در پیگیری پروژه فولاد میانه تقدیر و تشکر کرده این امر را در رسیدن به اهداف مورد نظر در شهرستان موثر خواند.
 

You have no rights to post comments