آخرین اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی: بخشودگی سود و جرائم تسهیلات حوادث غیر مترقبه در سال جاری

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی گفت: افرادی که برای مساکن روستایی و حوادث غیر مترقبه تسهیلاتی گرفته بودند اگر تا آخر سال جاری اصل تسهیلات را پرداخت کنند شامل بخشودگی سود و جرائم تسهیلات خواهند شد. 

 دکتر جهانگیری در جلسه ستاد تسهیل سرمایه گذاری و رفع موانع تولید شهرستان میانه از افرادی که تسهیلات حوادث غیر مترقبه و مسکن دریافت نموده اند خواست تا با توجه به اتمام سال جاری به بانک مسکن مراجعه کرده و با پرداخت اصل تسهیلات خود از مزایای بخشودگی سود و جرائم در سال جاری بهره مند شوند.
وی در بازدید از پروژه های سرمایه گذاری شهرستان پروژه اصلاح نژاد در دامپروری را از پروژه های دانش بنیان عنوان نموده گفت: این پروژه می تواند در توسعه نژاد کارآمد و افزایش تولید گوشت با بهره وری بالا موثر واقع شود.
جهانگیری صنایع تبدیلی کشاورزی در بخش ترکمانچای را از دیگر پروژه های مهم کارآفرینی عنوان نموده گفت: این پروژه می تواند به تکمیل  زنجیره تامین و تولید در بخش کشاورزی منجر شود.
وی در ادامه وجود سرمایه گذاریهای موجود در سطح کشور بویژه شهرستان میانه را نشان از وجود امید در کشور با توجه به پمپاژ یاس و ناامیدی از سوی دشمنان و معاندین نظام  خوانده گفت: برخی مشکلا بر سر راه سرمایه گذاری وجود دارد که در این شهرستان مشکل 5 واحد بزرگ مورد بررسی قرار گرفته و از سوی مسئولین مربوطه اقدام لازم اعمال خواهد شد.
 
 

You have no rights to post comments