آخرین اخبار

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار از آمادگی ستاد مدیریت بحران شهرستان در روزهای سرد سال خبر داد

 
معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار شهرستان میانه با بیان اینکه نتیجه مانورهای مستمر ستاد مدیریت بحران باید در مواقع خاص عملکرد مثبتی را به نمایش بگذارد، گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه آمادگی ستاد بحران شهرستان وجود نداشته و کلیه دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان شهرستان میانه برای مواجهه با هر موردی در آمادگی کامل به سر می‌برند.
مهدی مشایخی در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما با بیان اینکه سازمان هواشناسی، هفته پیش رو را کاهش محسوس دما توام با بارش برف پیش بینی کرده، افزود: اعضای ستاد بحران در جاده ها و محورهای مواصلاتی شهرستان آماده ارائه خدمت به مردم هستند و لازم است مردم نیز با توجه به شرایط سرد آب و هوایی و لغزندگی جاده ها، بیش از گذشته، رعایت موارد ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی را جدی بگیرند.
 
رئیس پلیس راه میانه زنجان در گفتگویی دیگر گفت: در محورهای اصلی شهرستان تردد جاری است و خوشبختانه هیچ محور بسته‌ای نداریم.
سرهنگ محرمی گفت: در محور میانه-هشترود و محور سرچم–اردبیل با بارش برف توأم با کولاک شدید همراه است لذا رانندگان حتماً باید با زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی تردد کنند.
وی افزود: رعایت فاصله طولی نسبت به وسیله نقلیه جلویی در مواقع بارندگی و لغزندگی جاده بسیار ضروری است و مردم از مسافرت های غیرضروری بپرهیزند.
 
رئیس اداره راه و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان میانه نیز در خصوص وضعیت راههای اصلی و فرعی شهرستان میانه گفت: بارش برف و باران از ساعت اولیه دیشب آغاز شده و عوامل اداره راه و شهرسازی شهرستان در حال بازگشایی مسیرها هستند.
طهماسبی گفت: عبور در مسیرهای شهرستان با زنجیر چرخ میسر است و در حال حاضر راه ۳۰ روستا بازگشایی شده و ۱۵۰ راه روستایی همچنان مسدود است.
وی ادامه داد: در محورهای اصلی شهرستان تردد ایمن برقرار است و نمک پاشی و برف روبی انجام گرفته و مشکلی وجود ندارد.
 
رضا امامی / خبرگزاری صدا و سیما

You have no rights to post comments