آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه: 13 آبان نماد پشتیبانی مردم از نظام و ولایت فقیه است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اهمیت 13 آبان که به روز دانش آموز، هفته بسیج دانش آموزی و  روز استکبارستیزی  در تاریخ ایران اسلامی نامیده شده گفت: راهپیمایی 13 آبان نماد در صحنه بودن ملت و پشتیبانی آنها از انقلاب، نظام و ولایت فقیه است.
 محمدرضا مشایخی با حضور در جلسه ستاد هماهنگی 13 آبان گفت: بزرگداشت  این روز که رخدادهای تاریخی بسیاری را در بر دارد سبب زنده نگهداشتن ایام مجاهدتها و رشادتهایی است که مبدا تاریخی در نظام اسلامی ایران به شمار می رود.
وی در ادامه به مسائل روز، رخدادها و تهدیدهای نرم دشمنان پس از دوران انقلاب اسلامی اشاره کرده گفت: حرکت پرشکوه مردم در راهپیمایی 13 آبان  در واقع  پاسخی است دندان شکن از سوی ملت ایران  به دشمنان انقلاب و نظام تا بدانند که این ملت همواره در تمامی صحنه های مورد نیاز نظام حاضر بوده و هستند.
مشایخی این روز را روز بزرگ خنثی سازی تمامی تهدیدها و توطئه هایی خواند که از طریق استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و ایادی آنها بر علیه کشور ما اعمال می شود.
مشایخی با بیان اینکه 13 آبان روزی مهم و سرنوشت ساز درتاریخ ایران است افزود: امسال به جهت اینکه 13 آبان در اول هفته  واقع شده، حضور پرشور و عظیم قشر دانش آموز و دانشجو، نقطه قوت راهپیمایی امسال بوده و باید  بسترسازی  برای حضور اقشار دیگر جامعه نیز مورد توجه قرار گیرد تا مردم شهرستان میانه نیز همگام با سایر ملت ایران، برگ زرین دیگری بر دفتر زرین انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بیافزایند.
وی از اعضای ستاد راهپمیایی 13 آبان خواست تا در حیطه وظایف خود با تعامل و همکاری همه جانبه در برپایی پرشکوه  این راهپیمایی تلاش کنند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل از 6 آبان به مدت یک هفته گفت: پدافند غیر عامل موضوعی حیاتی و در واقع چتر نجات جامعه برای مصون نگهداشتن از خطرات و تهدیدهای طبیعی و غیر طبیعی است.
 

You have no rights to post comments