آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار در مراسم رونمایی از شناسه و اساسنامه سازمان آتش نشانی میانه: فرهنگ ایمنی در جامعه نیازمند ترویج است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه تقارن روز آتش نشانی، هفته دفاع مقدس و ایام ماه محرم را پرمعنا توصیف کرده، گفت: ایثار، از خودگذشتگی و خلوص نیت، وجه مشترک روز آتش نشانی، دفاع مقدس و درس عاشوراست و در این خصوص آتش نشانان با تاسی از ایثارگزان همواره برای نجات جان و مال مردم تلاش و از جان گذشتگی می کنند.
 محمدرضا مشایخی در آیین رونمایی از اساسنامه و شناسه ملی سازمان آتش نشانی شهر میانه با بیان اینکه آتش نشانان همواره در صحنه ها و حوادث مختلف طبیعی و غیر طبیعی حضور دارند، افزود: امروزه بیش از 40 نوع بلایای طبیعی در دنیا شناخته شده که بر اساس بررسی ها امکان بروز 30 نوع از آن در کشورمان وجود دارد که آتش نشانان جان برکف برای مقابله با آنها آماده هستند.
وی در خصوص ارتقای واحد آتش نشانی میانه به سازمان گفت: مسئولین قبلی و فعلی شهرداری میانه و مسئولین ارشد شهرستان برای این ارتقاء زحمات زیادی را کشیده و زمینه سازی نموده اند و ما قدردان این زحمات هستیم و ارائه خدمات و این ارتقاء، حق مردم است.
مشایخی ادامه داد: فرمانداری میانه برای رفع نیازمندی های اساسی آتش نشانی میانه با سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور مکاتبات بسیاری انجام داده که برخی نیازهای آتش نشانی میانه از جمله نردبان و بالابر هیدرولیک نیازمند تخصیص اعتبار ویژه از سوی این سازمان است و نمی تواند برای تامین آن به اعتبارات شهرستانی متکی بود و به طور قطع این پیگیری ها ثمربخش خواهد بود.
معاون فرماندار با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایمنی در جامعه گفت: امروزه موضوع ایمنی، مقدم بر کنترل و مقابله با حوادث است و باید این فرهنگ را در زمینه های مختلف ایجاد و ترویج نمود.
در این مراسم به 10 نفر ازآتش نشان درجه اعطاء شد. 

          

You have no rights to post comments