آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه: اطلاع رسانی مهمترین ضرورت برای حل مشکل اسناد مردم شهرستان است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: اطلاع رسانی به مردم مهمترین ضرورت در راستای حل مشکل اسناد مردم  شهرستان از سوی بنیاد مستضعفان و مسئولین شهرستان است.
 محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای مراسم اعطای سند،  با اشاره به اینکه 1200 سند عرصه مسکونی، زراعی و تجاری در روز 31 مرداد با حضور ریاست عالی بنیاد مستضعفان در مسجد جامع به واجدین شرایط اهداء خواهد شد افزود: این کار در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و دستور ریاست عالی بنیاد مستضعفان برای رفع مشکل اسناد مالکیتی مردم به انجام می رسد.
وی به لحاظ حساسیت و اهمیت موضوع خواستار اطلاع رسانی درست و دقیق از سوی خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان و برنامه ریزی و هماهنگی لازم از سوی ادارات و نهادها در راستای استقبال از ریاست عالی بنیاد مستضعفان شده افزود: باید از این فرصت به دست آمده در جهت گره گشایی مشکل مردم استفاده کنیم زیرا تا پایان سال 97 فرصت برای رفع مشکل اسناد مردم باقی است و  این مهلت قابل تمدید نیست.
مشایخی عدم حل مشکل اسناد مردم را سبب سوء استفاده برخی در خرید و فروش این املاک و مزارع خوانده افزود: حرکت خانه به خانه بسیج جهت تعیین تکلیف اسناد مردم حرکتی ارزشی است اما این دغدغه به صورت کامل رفع نشده و باید از ظرفیت بسیج در راستای حساس سازی و اطلاع رسانی در قالب برنامه های  کوتاه مدت بیشتر استفاده کنیم تا در این زمان باقیمانده بتوانیم شاهد جهشی قابل توجه در این حوزه باشیم.
وی خواستار حضور حداکثری مردم در مراسم اهدای اسناد جهت آگاهی و اطلاع رسانی لازم شده گفت: حال که سرپرستان خانوار با  ناچیزترین هزینه و با هموار شدن مسیر می توانند صاحب اسناد رسمی شوند باید تا فرصت باقی است جهت اخذ اسناد اقدام کنند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه استفاده از ظرفیت سایتهای خبری و کانالهای مجوز دار، اطلاع رسانی محیطی با نصب بنر در میادین اصلی، مسجد جامع و شهرکها، پوشش امنیتی و ترافیکی و استقبال از سعیدی کیا ریاست عالی بنیاد مستضعفان  در پلیس راه میانه- زنجان را از جمله برنامه های مهم خوانده خواستار هماهنگی و همکاری لازم در این خصوص شد.
مشایخی بر ضرورت به حرکت درآوردن مردم برای استفاده از این فرصت طلایی با حساس سازی موضوع و اطلاع رسانی های لازم تاکید کرده و گفت: امیدواریم مردم نیز با اقدام بموقع در جهت رفع مشکل خود قدم بردازند.
 

You have no rights to post comments