آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه: مهمترین انتظار از پرستاران تکریم بیش از پیش بیماران و دلجویی از آنان است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به فرمایش گهربار امام حسین علیه السلام که فرموده اند: هر دردمندی که به سراغ ما می آید نعمتی است از سوی خداوند که با برآوردن نیاز و حاجت آنها شکر گزار نعمتهای الهی خواهیم بود تاکید کرد: مبادا با ناسپاسی این نعمتها را به نقمت مبدل سازیم.
 محمدرضا مشایخی در همایش تجلیل از پرستاران نمونه شهرستان با بیان اینکه باید فرمایش گهر بار امام حسین(ع) را سرلوحه امور قرار دهیم ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی پرستاران علی رغم مشکلات مالی افزود: تکریم بیش از پیش بیماران، گشاده رویی و دلجویی و سعه صدر در برابر آنها از پرستاران انتظار می رود.
وی پرستاران را یکی از ارکان اصلی اجرا و ادامه دهنده طرح تحول سلامت از سوی دولت تدبیر و امید  خوانده افزود: واژه پرستار نشات گرفته از پرستاران بزرگ صدر اسلام همچون فاطمه زهرا (س) و دخترآن بانوی بزرگوار حضرت زینب(س)، ام السلمه، ام الرفیع و لیلای غفاری است که مایه فخر و مباهات تمامی شیعیان جهان می باشند.
مشایخی در ادامه گفت: به اذعان تمامی کارشناسان و آحاد ملت، علم پزشکی تنها در سایه تلاشها و مجاهدت پرستاران نتیجه بخش بوده و هست.
مشایخی در پایان با تبریک به مناسبت فرا رسیدن جشن تولد انقلاب اسلامی ایران گفت: فجر انقلاب از اعیاد ملی، مذهبی و پایه ای ما ایرانیان به شمار رفته و فرصتی است برای تجلی و نمود عینی دستاوردهای عمرانی و دیگر حوزه های نظام که در این راستا باید به برگزاری هر چه شکوهمندتر برنامه های این ایام بپردازیم تا در مقابل توطئه و هجمه دشمنان نیز سربلند باشیم‌.در پایان این همایش از پرستاران نمونه شهرستان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد‌.


 

You have no rights to post comments