آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه: دفاع مقدس گنجینه عظیمی از ارزشهای نظام اسلامی ایران است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: دفاع مقدس گنجینه عظیمی از ارزشها و سند مظلومیت و سند دفاع مقتدرانه افتخار ایران اسلامی است.
محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای پشتیبانی از کاروان راهیان نور افزود: برنامه کاروان راهیان نور برنامه ای ارزشی، فرهنگی و اعتقادی و از طرفی ادای دین به مقام شامخ شهداست.
وی در ادامه دهه فجر را بهترین ایام برای زنده نگهداشتن یاد شهدا و ارزشها و تقویت باورهای ملی، مذهبی و دینی عنوان نموده گفت: شهدا و دفاع مقدس نباید مختص ایام خاصی باشند بلکه برنامه های ارزشی و فرهنگی دفاع مقدس باید در طول سال استمرار یابد.
مشایخی با بیان اینکه نوجوانان و جوانان آینده ساز مملکت هستند تاکید کرد: این قشر از جامعه در راستای حفظ، تثبیت و اعتلای انقلاب و نظام اسلامی ایران نیازمند آشنایی هر چه بیشتر با ارزشها و باورهای دینی و فرهنگ شهید و شهادت هستند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه قدم برداشتن برای پشتیبانی و حمایت هر چه بیشتر از برنامه ارزشی و فرهنگی کاروان راهیان نور را تکلیف و وظیفه تمامی ادارات و نهادهای شهرستان عنوان نموده افزود: پشتیبانی از این حرکت کاری بس ارزشمند و مقدس به شمار می رود.
وی انتقال ارزشها و باورهای انقلاب و نظام به نسل نوجوان و جوان جامعه را سبب تقویت باورهای دینی و هویت ملی آنان ذکر کرده به هجمه های مختلف دشمن در جهت تضعیف این باورها اشاره کرد.

You have no rights to post comments