آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه در آیین افتتاح ثبت احوال کندوان: دولت در نظردارد با کاستن فاصله ها به فراهم کردن امکانات زیربنایی و بهبود سطح معیشت مردم بپردازد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه امروز شاهد توسعه روستایی و ارتقاء سطح رفاه و خدمات رسانی به روستاها در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید هستیم  افزود: دولت در نظر دارد ضمن کاستن فاصله ها در راستای فراهم کردن امکانات زیربنایی و بهبود سطح معیشتی مردم گام بردارد.
محمدرضا مشایخی در آیین بهره برداری از اداره ثبت احوال دربخش کندوان،  راه اندازی این اداره در مرکز بخش طی کوتاهترین زمان ممکن را در سایه تلاشهای مسئولین استانی و شهرستانی عنوان نمود.
وی راه اندازی این اداره در بخش کندوان را سبب پیشبرد امور مردم در حوزه ثبت احوال در سریعترین زمان ممکن بدون مراجعه به شهر خوانده گفت: دسترسی سهل الوصول و دقیق به اطلاعات جمعیتی بخش در راستای برنامه ریزی ها از دیگر ویژگیهای راه اندازی این اداره به شمار می رود.


اداره ثبت احوال در ملک خانه های سازمانی بخش با مساحت کل 250 متر مربع با زیربنای 120 متر مربع و تجهیز 350 میلیون ریال با حضور مدیر کل ثبت احوال، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، بخشدار  کندوان و شورای اداری شهرستان و بخش افتتاح شد.
گفتنی است جمعیت بخش کندوان 21131 نفر می باشد.

You have no rights to post comments