آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه خواستار فراهم نمودن زمینه برای حضور حداکثری مردم در آیین تشییع شهید نیروی انتظامی شد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به شهادت امیر قربانی شهید نیروی انتظامی از شهرستان میانه در مرزهای کشور با عرض تسلیت به خانواده محترم این شهید بزرگوار خواستار فراهم نمودن زمینه برای حضور حداکثری مردم در آیین تشییع پیکر مطهر این شهید حافظ امنیت در مرزهای کشور شد.
 محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی تشییع پیکر شهید قربانی گفت: محوریت برگزاری مراسم تشییع و گرامیداشت یاد و خاطره این شهید با نیروی انتظامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران  و  آماده سازی مسیر نیز بر عهده شهرداری می باشد.
وی همچنین افزود: محل تجمع برای تشییع شهید از مقابل فرماندهی نیروی انتظامی به سمت میدان نماز بوده که در آنجا نماز برپا شده و شهید با مشایعت مردم و مسئولین به سمت گلزار شهدا انتقال داده می شود.
مشایخی خواستار اطلاع رسانی گسترده برای حضور مردم و مسئولین در مراسم تشییع و بزرگداشت شهید قربانی شده گفت: مراسم تشییع از ساعت 10 صبح آغاز شده و مراسم تجلیل و گرامیداشت وی نیز از ساعت 5/2 تا ساعت 5/4 در مسجد حضرت ابوالفضل(ع)  برگزار خواهد شد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه بر استقرار اتوبوسهایی در محل برای انتقال مشایعت کنندگان به گلزار شهدا و بازگشت آنها شده گفت: شبکه بهداشت، هلال احمر و سپاه نیز باید به وظیفه خود در قبال این موضوع به خوبی عمل کنند.
مشایخی در ادامه با بیان اینکه شهادت نیروهای نظامی و انتظامی در مرزها نشان از این است که نظام و کشور ما همواره مورد هجمه گروهکهای مختلف تروریستی است افزود: مردم ما همیشه در صحنه هستند اما آگاهی دهی و مواظبت بیشتر نیاز است همچنین باید نسل جوان امروز که قشر آینده ساز مملکت به شمار می روند از توطئه ها و هجمه های دشمنان نظام و رشادتها و دلاورمردیهای ایثارگران، شهدا و جانبازان آگاه شوند.
وی بر قدردانی از شهدا، جانبازان و ایثارگران و خانواده های معظم آنان تاکید کرده افزود: حضور گسترده در مراسم تشییع شهدا نوعی قدردانی از این شهدا و تجلیل از خانواده های آنان است.   

You have no rights to post comments