آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه: حفظ روحیه انقلابی عامل مهم ایستادگی در برابر هجمه های دشمنان است


 

معاون سیاسی و اجتماعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان شعار دفاع مقدس در سال جاری که ابلاغ شده ( من انقلابی ام) افزود: حفظ روحیه انقلابی در فضای امروز جامعه  که در برابر وضعیت جهانی قرار گرفته  می تواند عامل مهم ایستادگی ملت در برابر هجمه های مختلف دشمنان باشد.
محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت این هفته افزود:  این ایام جزو مهمترین ایام برای بیان ایثارگریهای شهدا، جانبازان و آزادگان،  انتقال ارزشها و باورهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و زنده نگهداشتن یاد و خاطره  شهدا و ایام هشت سال دفاع مقدس است.
وی در ادامه بر ضرورت برقراری مباحث امنیتی و انتظامی در برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس شده گفت:  هر چند دستگاههای اطلاعاتی، نظامی و انتظامی با رصد تمامی موارد مواظبت لازم را بعمل می آورند اما در برهه ای قرار داریم که نیاز است فرد به فرد مردم و در ادارات و نهادها نیز هر حرکت غیر عادی به دستگاههای مرتبط گزارش داده شده و مواظبتهای لازم انجام شود.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه در پایان اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا در هفته دفاع مقدس با اجرای برنامه ها و همایش تجلیل  از ایثارگران و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان و نکوداشت این هفته بتوانیم در مقابل این رشادتها و جانفشانی ها ادای دین کنیم.
 

You have no rights to post comments