آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه بر ضرورت پیوند توفیقات جمهوری اسلامی با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد

 
 معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه بر ضرورت پیوند توفیقات جمهوری اسلامی ایران در صحنه های مختلف با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکید کرد.
محمدرضا مشایخی در  جلسه کمیته پشتیبانی دهه فجر شهرستان میانه   افزود: امسال سی و نهمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی ایران را جشن خواهیم گرفت و با نزدیک شدن به چهلمین سالگرد که کمال و اوج شکوفایی های انقلاب به شمار می رود، باید بر حساسیت دهه فجر بیافزاییم.
وی در ادامه از آمادگی دستگاههای شهرستان برای پشتیبانی از برنامه های دهه فجر خبر داده گفت: دهه فجر برنامه ای فرهنگی، ملی، مذهبی و پایه ای در تاریخ نظامی اسلامی ایران به شمار رفته و همواره مورد رصد دشمنان است.
مشایخی دهه فجر را فرصت مغتنمی برای تبلور خدمات نظام و دولت در طول یکسال عنوان نموده افزود: روزهای دهه فجر نمایشی از اقتدار، عزت و پیشرفت روزافزون نظام بوده و مشارکت مردم در این روزها دشمنان نظام و انقلاب را مایوس تر خواهد نمود.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه علیرغم وجود برخی مشکلات، مردم شکرگزار نعمت امنیت داخلی و فرامرزی در کشور بوده و هستند گفت:  خود مردم باید مثل همیشه در برگزاری مراسمات دهه فجر مشارکت داشته باشند زیرا هر قدمی که در این راه برداشته می شود سبب زنده نگه داشتن این ایام پرافتخار تاریخ وسبب عزت و اقتدار روز افزون انقلاب و نظام است.
مشایخی با اشاره به اینکه مردم به تمامی فتنه ها و اغتشاشات که توطئه منافقین و بدخواهان نظام است در 22 بهمن پاسخ دندان شکن تر خواهند داد افزود: باید در مقابل نظام و شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعین حرم که جان خود را برای سرافرازی این کشور و انقلاب در طبق اخلاص گذاشتند ادای دین کنیم.
وی در پایان برگزاری هر چه باشکوهتر ایام دهه مبارک فجر با مشارکت حداکثری مردم و برنامه ریزی برای اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، ورزشی، هنری، ارزشی و اسلامی با تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر ادارات و نهادهای شهرستان را خواستار شد. 
 

You have no rights to post comments