آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه بر ضرورت تکریم ارباب رجوع در سیستم اداری تاکید کرد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع یکی از مسائل مهم و اولویت دار در سیستم اداری می باشد بر ضرورت تکریم ارباب رجوع از سوی مسئولین و کارکنان ادارات تاکید کرد.
محمدرضا مشایخی در جلسه شورای اداری شهرستان میانه  گفت:خدمت رسانی مسئولان و کارکنان ادارات به مردم باید در شان و برازنده مردم فهیم و قدرشناس شهرستان باشد.
وی با اشاره به اینکه خدمات آگاهانه و صادقانه ماندگار است، عنوان کرد: تکریم ارباب رجوع، توجه به قوانین و رعایت نظم و انضباط اداری همواره باید مورد توجه کارکنان و مسئولان ادارات باشد.
محمدرضا مشایخی با تقدیر از شورای اداری به جهت حضور در جلسات و هماهنگی با فرمانداری و انجام وظایف و خدمت رسانی به مردم گفت: پیگیری مصوبات، اجرایی شدن آنها و ارائه عملکرد دستگاهها از سوی اعضای شورای اداری مهم می باشد زیرا موارد ارزیابی و مورد بازخورد قرار خواهد گرفت.
 وی با تاکید بر اینکه همه ساله باید روند اجرای پروژه‌ها، طرح‌ها و همکاری‌های ادارات نسبت به سالهای گذشته بهبود یابد، خواستار تداوم خدمت رسانی مضاعف به شهروندان و مسافران نوروزی در ایام پایانی سال و عید نوروز شده گفت: ادارات شهرستان می بایست نسبت به این امر توجه ویژه داشته باشند.
مشایخی همچنین بر لزوم حضور پررنگ بانوان از سال 97 در جلسات و ایفای نقش آنها در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها تاکید کرد.    

You have no rights to post comments