آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه: اعتلای نظام نیازمند تلاش علمی توام با تهذیب نفس از سوی دانش آموزان و دانشجویان است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه علم، عمل و تهذیب نفس مکمل هم می باشد، اعتلای نظام را نیازمند تلاش های علمی توام با تهذیب نفس دانش آموزان و دانشجویان عنوان نمود.
محمدرضا مشایخی در آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری در سال جاری اضافه کرد: وضعیت استثنایی و غرورآفرین کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صحنه های بین المللی حاصل تلاش دانش آموزان و دانشجویان، تلاشگران و کارگزاران دیروز جامعه بوده و رساندن کشور به اوج شکوفائی هم نیازمند تلاش نسل امروز برای تحویل به نسل های آتی است.
وی با تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگری و رشادتهای مردان و زنان انقلابی و در راس آنها امام خمینی (ره) بعنوان معمار کبیر انقلاب از زحمتکشان عرصه علم و دانش از جمله خانواده ها، فرهنگیان، دبیران و مشاوران دلسوز شهرستان در ایفای نقش مهم برای شکوفایی استعداد و ظرفیتهای دانش آموزان در رسیدن به رتبه های برتر در کنکور و دیگر مراتب علمی، آموزشی و پرورشی تقدیر و تشکر نمود.
مشایخی با اشاره به مورد هجمه و توطئه قرار گرفتن انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب گفت: مملکت ما با برنامه های مختلف در تمامی حوزه ها مورد هجمه و خطر واقع شده و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری چشم امید نظام به نوباوه گان، دانش آموزان و دانشجویان است تا بتوانیم اقتدار خود و کشورمان را حفظ کنیم و این فرض از سوی مقام معظم رهبری برای ما مسئولین واجب شمرده شده  که در این خصوص تمامی هدفگذاریها برای دانش آموزان و دانشجویان و نظام و انقلاب به نحو احسن در حال انجام است.
وی اضافه کرد: ما وقتی می توانیم بر هجمه های دشمنان، معاندین و ایادی داخلی آنها پیروز شویم که بتوانیم کشوری توسعه یافته و پیشرفته برای حال و آینده ترسیم کنیم .
در ادامه نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی آقایان شیویاری و فرمند نیز با ارائه بیاناتی از قبولین برتر آزمون سراسری کنکور در شهرستان میانه تقدیر کردند.
در پایان مراسم از رتبه های برتر کنکور 96 در شهرستان میانه با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

You have no rights to post comments