آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه از برگزاری المپیاد ورزش همگانی در 10 بهمن خبر داد

 معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اهمیت ورزش همگانی در ایجاد شور و نشاط در جامعه، توسعه ورزش همگانی را از اولویتهای ورزشی عنوان نموده گفت: در این راستا المپیاد ورزش همگانی شهر میانه در مورخ 10 بهمن برگزار خواهد شد.
محمدرضا مشایخی در نشست هماهنگی المپیاد ورزش همگانی شهرستان، خروجی توجه به ورزشهای همگانی را سلامت جسمانی، روحی و روانی در بین آحاد مردم عنوان نموده افزود: دولت نیز به دنبال فراهم سازی بستر و زمینه، ترسیم راه و برنامه در این خصوص می باشد.
وی بسط و توسعه ورزش در بین آحاد مردم را سبب دستیابی به اهداف ورزشی خوانده گفت: ضابطه مند شدن ورزشهای همگانی  و نوآورانه بودن آنها برای استمرار و توسعه این ورزشهاست.
مشایخی بسترسازی و تشویق برای به صحنه آوردن مردم در عرصه های ورزشی را همچون مشارکت مردم در سایر کارهای اجتماعی را امری مهم و ضروری ذکر کرده افزود: امیدواریم با تلاش کارگروه المپیاد ورزش همگانی، همکاری و حمایت دستگاهها و ادارات شهرستان و با توجه به اینکه در آستانه دهه فجر هم قرار گرفته ایم بتوانیم به برگزاری باشکوه و پررنگ برنامه های ورزشی در کنار سایر برنامه های دهه فجر بپردازیم.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه  بر حضور اعضای شورای اداری با کارکنان به همراه خانواده ها، پوشش خبری و اطلاع رسانی کامل، پشتیبانی در راستای برگزاری این المپیاد ورزشی تاکید کرده گفت: به صحنه آوردن قشر دانش آموزی، دانشجویی و جامعه کارگری و پشتیبانی نهادهای مربوطه مانند آموزش و پرورش، دانشگاهها، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری و نیروی انتظامی در راستای چاپ و  توزیع بروشور، تامین آمبولانس، کنترل ترافیک و تامین امنیت در سالن شهید میر صمدی و برگزاری نمایشگاه اعتیاد از سوی بهزیستی می تواند به برگزاری هر چه باشکوهتر این المپیاد ورزشی کمک کند.
   

You have no rights to post comments