آخرین اخبار

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه از اهدای 1000 فقره سند مالکیت به مردم شهرستان با حضور رییس بنیاد مستضعفان کشور خبرداد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه از سفر مهندس سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان کشور در جهت اجرای منویات خیرخواهانه مقام معظم رهبری در صدور اسناد مالکیت به مردم شهرستان خبر داد.
 محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی سفر رییس بنیاد مستضعفان کشور برای اهدای 1000 فقره سند مالکیت به مردمی که با مشکل عدم سند مالکیت روبرو هستند گفت: سفر مهندس سعیدی کیا آثار و برکات زیادی برای شهرستان در بر داشته از جمله پروژه گاوداری 6 هزار راسی که تملک زمین و پرداخت پول زمین زارعین به اتمام رسیده و در سال جاری برای آغاز عملیات اجرایی پروژه برنامه ریزی خواهد شد.
وی در ادامه احداث ساختمانهای آموزشی از جمله احداث مدارس در مناطق محروم را از دیگر خیر و برکات سفر رییس بنیاد مستضعفان به شهرستان میانه عنوان کرده گفت: امیدواریم دیگر زمینه های موجود برای سرمایه گذاری به ایشان تقدیم شده و بتوانیم از این فرصت در جهت تعالی و رشد هر چه بیشتر شهرستان نهایت بهره را ببریم.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه در ادامه با اشاره به اینکه رییس بنیاد مستضعفان کشور روز چهارشنبه برابر با 22 فروردین وارد شهرستان میانه خواهند شد خواستار برگزاری شکوهمند مراسم استقبال و برنامه اهدای سند در مسجد جامع و در جوار بارگاه امامزاده اسماعیل(ع) شده، از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا زمینه لازم برای حضور اقشار مختلف مردم از جمله دانش آموزان و دانشجویان، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، اصناف و بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان، روحانیون، هیئات حسینی و دیگر اقشار شهرستان را فراهم آورند زیرا حضور مردم سبب برگزاری هر چه باشکوهتر این مراسم خواهد بود.
مشایخی همچنین بر ضرورت اطلاع رسانی از طریق سایتها و فضاهای مجازی تاکید کرده گفت: در سطح شهر نیز باید با نصب بنرهایی در مناطق مختلف به اطلاع رسانی برای حضور مردم در مراسم بپردازیم زیرا این مراسم به جهت اجرای منویات رهبری و حل مشکل مردم از ارزش بالایی برخوردار است.  

وی  از خبرنگاران و اصحاب رسانه و نهادهای حمایتی و بنیاد مستضعفان خواست تا با اطلاع رسانی درست به توجیه اهالی شهرستان و مددجویان نهادها در راستای اقدام به عقد قرارداد با بنیاد مستضعفان برای صدور اسناد مالکیت نمایند زیرا مهلت این قرارداد تا مهر ماه 97 می باشد و تمدید این مهلت نیز به استقبال مردم بستگی دارد.

مشایخی در پایان تاکید کرد: با اطلاع رسانی و آگاهی دهی می توان تمامی شبهات احتمالی از جمله ترس از قطع یارانه و دیگر موارد را از مردم دور کرد تا آنها با طیب خاطر بتوانند برای صدور سند مالکیت اقدام کنند.

You have no rights to post comments