آخرین اخبار

معاون سیاسی استاندار تهران: مسئولین و خیرین میانه ای تلاش کنند تا شهر و زادگاهشان خالی از سکنه نشود

معاون سیاسی استاندار تهران گفت: مسئولین و خیرین میانه ای، همه باید تلاش کنیم  تا شهر و زادگاهمان میانه، خالی از سکنه نشود.
چاوشی در هفتمین همایش مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه در تهران با اشاره به اینکه کار انجمن خیرین مدرسه ساز کاری بس ارزشمند است افزود: جوانهای ما به واسطه نبود امکانات و شغل از زادگاه خود مهاجرت کرده به حاشیه تهران و شهرهای بزرگتر آمده و آلوده اعتیاد و دیگر مسائل شده اند که این امر ما را مکلف می کند نه تنها در حوزه مدرسه سازی و مدرسه یاری بلکه در امر معیشت و حمایتهای امدادی به قشر محروم کمک کنیم.
وی در ادامه با بیان اینکه  باید افراد تاثیرگذار شهرستان انسجام، مشارکت و همفکری لازم را داشته باشند تا بتوانند فعالیتهایی از این قبیل را به صورت مستمر ادامه دهند گفت: امیدواریم این جلسه مقدمه ای باشد برای حرکتهای بزرگتر و خدمات وسیع تر به مردم و همچنین باقیات صالحات برای خیرین  واقع شود.
دادستان دیوان محاسبات کشور نیز در این مراسم  با ابراز خرسندی از دیدار همشهریان میانه ای خود با بیان  دوران تحصیل خود در بخش کاغذکنان که از بخشهای محروم شهرستان به شمار می رود گفت: افرادی هستند که برای تحصیل و ادامه تحصیل نیازمند یاری خیرین هستند.
فیاض شجاعی اظهار کرد:  کمک خیرین می تواند در ارتقای سطح تحصیلی، افزایش روحیه و انگیزه فرزندان این مرز و بوم تاثیر بسزایی داشته باشد.
وی گفت: در مناطق محروم استعدادهای درخشانی هستند که می توانند با کمک شما خیرین شکوفا شده و در راستای  ارتقای سطح علمی شهرستان، استان و کشور  مفید واقع شوند.
شجاعی با اشاره به اینکه  اگر تعهدات محقق نشود  برگزاری این جلسات امری بیهوده می باشد افزود:  در این خصوص از مسئولین فعلی سازمان مدیریت و نوسازی استان تقاضا داریم تا به تعهدات سال گذشته خود که احداث 2 مدرسه در شهرستان بود و همچنین کمک مالی به همان میزان که خیرین متقبل شده اند عمل کنند زیرا این امر سبب ایجاد انگیزه بیشتر در خیرین و تکمیل زحمات آنها می شود.
وی اظهار امیدواری کرد که با عمل به تعهدات قبلی  و تعهد جدید از سوی اداره کل نوسازی مدارس استان و کمک و یاری خیرین شاهد کاهش مشکلات عدیده ای در حوزه آموزش و پرورش شهرستان باشیم.
 

You have no rights to post comments