آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه: مردم نباید به خاطرزندگی در سکونتگاههای غیررسمی از حداقل خدمات اجتماعی محروم باشند

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه با تاکید بر اینکه سکونتگاههای غیررسمی نیازمند برنامه ریزی اجتماعی است افزود: مردم نباید به خاطر زندگی در سکونتگاههای غیررسمی از حداقل خدمات اجتماعی محروم باشند.
مهدی مشایخی در جلسه بررسی ساماندهی سکونتگاههای غیررسمی در شهرستان میانه با بیان اینکه در ساماندهی سکونتگاههای غیررسمی  باید تمامی ادارات و نهادها همکاری و تعامل داشته باشند زیرا این امر تنها کار یک دستگاه و نهاد خاص نیست گفت: مساله سکونتگاههای غیررسمی یک واقعیت بوده و باید با اتخاذ تدابیر منطقی در این زمینه اقداماتی اساسی و کالبدی انجام شود.
وی همچنین از شهرداری خواست تا با همکاری کارگروه تخصصی پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافتهای ناکارآمد شهری به طور جدی از ساخت و سازهای غیرمجاز و گسترش حاشیه نشینی در حاشیه شهرها جلوگیری نماید.
مشایخی در ادامه افزود: مقرر گردیده است فرمانداری ویژه شهرستان میانه با  همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان در خصوص جابجایی سکونتگاههای غیررسمی بررسیهای لازم را بر اساس اصول حاکم بر سند جابجایی سکونتگاههای غیررسمی انجام داده و مطابق خدمات ابلاغی اقدامات مورد نیاز را اعمال نماید.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه در پایان از روسای ستادها و کارگروههای تخصصی سکونتگاههای غیررسمی خواست تا برای جلسه آتی گزارش عملکرد خود را ارائه دهند.
 

You have no rights to post comments