آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه: محور میانه- ترک تا سه راهی آونلیق 4 بانده می شود

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه از چهار بانده شدن محور میانه- ترک تا سه راهی آونلیق  تا پایان سال جاری خبر داده گفت: تعریض از طرفین جاده موجود انجام شده و اداره کل راه و شهرسازی باید فاز اول این پروژه را در سال جاری عملیاتی کند.
مهدی مشایخی در بازدید رستمی مهر مدیر ساخت و توسعه راههای استان آذربایجان شرقی از وضعیت راهها و برخی پروژه های عمرانی در حوزه راه و شهرسازی شهرستان از جمله محور میانه- سرچم، میانه- فیروزآباد، راه روستای آقجاقشلاق و محور میانه- آونلیق- ترک تسریع در اجرای پروژه های عمرانی و مطالعات برخی محورها و مطالعات تکمیلی دیگر پروژه های راه و شهرسازی را از جمله اهداف بازید عنوان نمود.
مهدی مشایخی بر ضرورت تامین اعتبار برای پروژه های فعال در راستای ادامه فعالیت آنها تاکید کرده گفت: اگر تامین اعتبار لازم در اسرع وقت انجام گیرد شاهد اقدامات مطلوبی در حوزه راه و شهرسازی شهرستان خواهیم بود.
وی در ادامه از تصمیمات متخذه در این بازدیدها خبر داده افزود: در خصوص محور میانه- فیروز آباد نیز اداره کل راه و شهرسازی به ملزم نمودن پیمانکار جهت افزایش اکیپهای عملیاتی در راستای اجرای سریع پروژه مکلف شده و در سال جاری شاهد آسفالت حداقل یک کیلومتر از این محور تا هفته دولت خواهیم بود..
مشایخی در پایان اضافه کرد: زیرسازی راه روستای آقجاقشلاق نیز تا یکماه آتی به اتمام رسیده و اداره راه و شهرسازی باید برای آسفالت این مسیر اقدام لازم را بعمل آورد.

You have no rights to post comments