آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه : ضرورت برگزاری باشکوه برنامه های هفته دولت توام با شور و نشاط اجتماعی

 
 
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه بر ضرورت برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های هفته دولت توام با شور و نشاط اجتماعی تاکید کرد.
 مهدی مشایخی در جلسه هماهنگی مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: باید در راستای خدمتگزاری به مردم و پاسداری از خون شهدا که در راه اعتلاء و اقتدار انقلاب و نظام ریخته شده بیش از پیش تلاش کرده و عملکرد نظام و حاکمیت را اطلاع رسانی کنیم که هفته دولت فرصت مغتنمی برای این موضوع است.
وی در ادامه از اعضای ستاد گرامیداشت برگزاری هفته دولت و شورای اداری شهرستان خواست تا در راستای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم این هفته و ارائه عملکرد دولت نهایت همکاری و تلاش را داشته باشند.
وحید خالقی فر مسئول روابط عمومی فرمانداری ویژه میانه و دبیر جلسه نیز ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان دولت به تشریح دستور جلسه پرداخت.
در این جلسه مقررشد مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر قبل از نماز ظهر و عصر روز چهارشنبه برابر با 7 شهریور با مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شود.
همچنین مراسم روز کارمند نیز ساعت 10 صبح روز یکشنیه  برابر با 4 شهریوردر سالن هلال احمر برگزار خواهد شد.     
 

You have no rights to post comments