آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه: روابط عمومی ها باید انتظارات مردم از دستگاه اجرایی خود را بدانند

 
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه روابط عمومی ها قلب تپنده ادارات هستند که باید شناخت و جلب رضایت افکار عمومی را به انجام برسانند گفت: روابط عمومی ها باید انتظارات مردم از دستگاه اجرایی خود را بدانند.
مهدی مشایخی در نشستی با مسئولین روابط عمومی های ادارات و خبرنگاران شهرستان با تاکید بر اینکه  اطلاع رسانی رسالت اصلی روابط عمومی هاست افزود: شناساندن اهداف سازمان و اطلاع رسانی از عملکرد ادارات در راستای پیشگیری از بروز برخی از مسائل سبب بهره مندی هر چه بیشتر شهرستان خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها وظیفه ای دو سویه را بر عهده دارند اضافه کرد: خواسته ها و نیازهای مردم باید به مسئولین اطلاع رسانی شود که این کار بر عهده روابط عمومی هاست زیرا روابط عمومی ها پل ارتباطی مردم و مسئولین به شمار می روند. 
مشایخی بر ضرورت تجلیل از روابط عمومی های فعال در حوزه اطلاع رسانی برای تشویق و ترغیب سایر روابط عمومی های شهرستان تاکید کرده گفت: اطلاع رسانی از عملکرد دولت و اقدامات انجام شده سبب قدردانی هر چه بیشتر مردم از نظام و مسئولین می شود زیرا ملت ایران همواره مردمی قدرشناس بوده و هستند که این امر نیز خود دلیلی بر نقش بر آب شدن تمامی توطئه های دشمنان نظام و در راس آنها آمریکا خواهد بود.
وی در پایان به سفر دکتر لاریجانی رییس مجلس کشور در روز پنج شنبه برای حضور در یادواره شهدای و زینبیه و ثارالله و آیین افتتاح برخی از پروژه های شهرستان اشاره کرده خواستار اطلاع رسانی لازم از سوی روابط عمومی های ادارات شد.
مسئول روابط عمومی شهرستان میانه نیز در این جلسه بر ضرورت اطلاع رسانی از عملکرد ادارات توسط مسئولین روابط عمومی ها برای کسب رتبه برتر شهرستان در ارزیابی های استان تاکید کرد.
وحید خالقی فر روابط عمومی های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه آزاد را از روابط عمومی های برتر شهرستان در انعکاس اخبار و اطلاعات عنوان نمود.
در پایان نحوه درج اخبار در سایت فرمانداری میانه  آموزش داده شد.
 
 
 
 

You have no rights to post comments