آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه: بیش از 30 درصد سگهای ولگرد از روستاها وارد محیط شهری می شوند که باید مهار شود

 
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: بیش از 30 درصد سگهای ولگرد از روستاهای اطراف وارد محیط شهری می شوند که باید با همکاری شهرداری ها و دهیاری ها این امر مهار شود.
مهدی مشایخی در جلسه هماهنگی جمع آوری سگهای ولگرد افزود: وجود سگهای ولگرد علاوه بر به خطر انداختن بهداشت محیط در شهر، آرامش روانی جامعه را تحت الشعاع قرار می دهد زیرا هر لحظه خطر حمله این سگها به مردم وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه از سوی شهرداری اسلحه بیهوشی تهیه شده و در این خصوص شهرداری از برخوردارترین هاست گفت: با بیهوشی سگهای ولگرد درخواست تشکیلات مردم نهاد برای حمایت از حیوانات نیز محقق می شود.
مشایخی با بیان اینکه در گذشته دستور بر تلف کردن سگها بود اما در حال حاضر ممنوع شده تاکید کرد: باید با روش هایی غیر از تلف کردن از سوی شهرداری ها شاهد جمع آوری سگهای ولگرد از سطح شهرها باشیم.
معاون فرماندار ویژه میانه در پایان بر ضرورت پاکسازی ایستگاه راه آهن از سوی شهرداری با استفاده از اسلحه بیهوشی اشاره کرده گفت: پاکسازی محیط شهری میانه در اولویت و دیگر شهرهای شهرستان باید با هزینه کم از سوی شهرداری ها به انجام برسد.    
 

You have no rights to post comments