آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه: افزایش راههای اصلی شهرستان از 95 کیلومتر به 185 کیلومتر نیازمند افزایش امکانات است

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: افزایش راههای اصلی شهرستان میانه از 95 کیلومتر به 185 کیلومتر نیازمند تامین امکانات بیشتر می باشد.
 مهدی مشایخی در جلسه هماهنگی آمادگی  و تعامل دستگاههای امدادی در فصل زمستان از تامین روشنایی میانه به پلیس راه خبر داده افزود: امیدواریم تا عید نوروز امسال با مساعدت استان شاهد تامین روشنایی  تمامی ورودیها به سمت میانه و تقاطع ها باشیم.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری اظهار کرد: با توجه به رسیدن فصل سرما و زمستان بر لزوم به همراه داشتن زنجیرچرخ  تاکید کرده از برخورد جدی با کسانی که زنجیر چرخ به همراه نداشته باشند خبر داد.
وی بر همکاری و تعامل تمامی دستگاهها، برای مقابله و ایمنی سازی زمستانی به منظور خدمات رسانی به مسافران و ارتقاء ایمنی جاده های فرعی و اصلی در طی شبانه روز از جمله هنگام بارش برف و باران تاکید کرد.
مشایخی خواستار آمادگی ادارات از جمله امداد و نجات هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی، راهداری، پلیس راهنمایی و رانندگی، گاز، برق و آب و غیره شده گفت:  ذخیره سازی نفت در روستاهای فاقد گاز و آموزش به روستاییان درخصوص استفاده بهینه گاز و آشنایی با خطرات احتمالی نشت گاز و لوله های بخاری از دیگر ضروریات است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی همچنین بر لزوم آمادگی تجهیزات و خودروهای برف روب، تجهیز خودروهای عبوری به زنجیر چرخ و جلوگیری پلیس از ورود خودروها به بزرگراه ها و جاده های مواصلاتی بدون تجهیز به زنجیر چرخ تاکید کرد. 

You have no rights to post comments