آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه از ادارات شهرستان خواست تا طرح های خود را جهت نمایش درپنجمین نمایشگاه نوآوری و فن آوری ربع رشیدی به فرمانداری ارائه دهند

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان از جمله دانشگاههای میانه خواست تا طرح های نوآورانه و فن آورانه خود را تا 15 مهر جهت نمایش در نمایشگاه RINOTEX( پنجمین نمایشگاه نوآوری و فن آوری ربع رشیدی در تبریز ارائه دهند.

مهدی مشایخی در جلسه کمیته اقتصاد دانش بنیان با اشاره به اینکه اقتصاد دانش بنیان اقتصادی است که کاربرد دانش در آن اهمیت بالایی داشته و تولید و توزیع نیز مبتنی بر آن شکل گرفته است.

وی صنایع دانش بنیان را صنایعی خواند که در آنها سطح بالای سرمایه گذاری، نوآوری  با ابداعات جدید صورت گرفته گفت: در این نمایشگاه طرح های نوآورانه، جدید و نیازهای شهرستان به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

مشایخی با اذعان بر اینکه صنعتی شدن یکی از شاخصه های مهم توسعه در جوامع به شمار می رود افزود: باید در راستای صنعتی شدن شهرستان قدم برداریم که در این خصوص حضور شهرستان در نمایشگاه با ارائه طرح های نوآورانه و فن آورانه می تواند گامی مثبت  و مهم در راستای توسعه شهرستان باشد.

وی در ادامه مهلت ثبت نام را 15 شهریور تا  15 مهر عنوان نموده گفت: متقاضیان می توانند به سایت  www.RINOTEX.IRمراجعه کنند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه میانه گفت: این نمایشگاه از 20 تا 24 آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.

 

You have no rights to post comments