آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه، استقبال و هدایت مسافران نوروزی از سوی اعضای شورای اداری را خواستار شد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه از اعضای شورای اداری خواست تا با فراهم نمودن تمهیدات و امکانات لازم از جمله برپایی چادرهای نوروزی در میانه و آچاچی با همکاری شهرداری، هلال احمر، نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی به استقبال و هدایت مطلوب مسافران بپردازند.

مهدی مشایخی با حضور در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان میانه بر لزوم ارائه لیست کشیک ادارات در اسرع وقت به فرمانداری و معرفی جانشین برای ادارات با هماهنگی فرمانداری ویژه شهرستان تاکید کرده از روسای بانکها نیز خواست تا در مراقبت از بانکها، خودپردازها و اصلاح آنها اقدام لازم را بعمل آورند.

وی با بیان نامطلوب بودن نظارت بر بازار و درج نشدن برخی قیمتها بر روی کالاها خواستار نظارت هر چه بیشتر در روزهای پایانی سال شد.

مشایخی رسیدگی به وضعیت سرویسهای بهداشتی در سطح شهرهای میانه، ترک، آچاچی، آقکند و ترکمانچای  و رسیدگی به وضعیت پارکها و روشنایی و سرویسهای بهداشتی آنها و  بهبود ترافیک موجود در خیابنهای ملی و امام سطح شهر میانه را از ضروریات خواند.

وی از بخشداران خواست تا نظافت روستاها را در اولویت قرار دهند همچنین اداره تبلیغات اسلامی و اوقاف نیز حداقل در 5 نقطه از سطح شهر اقدامات لازم را جهت باز بودن نمازخانه ها و مساجد بعمل آورند.

You have no rights to post comments