آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری میانه: پروژه 4 بانده میانه- سرچم با اعتبار59 میلیارد و 650 میلیون ریال در سال جاری اجرا می شود

 معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه  گفت: پروژه 4 بانده نمودن میانه- سرچم با اعتبار 59 میلیارد و 650 میلیون ریال در سال جاری به اجرا می رسد.
 مهدی مشایخی در بازدید از پروژه 4 بانده میانه- سرچم به همراه مدیر کل ساخت و توسعه زیرساختهای شمالغرب وزارت راه و شهرسازی اضافه کرد: با پیگیریهای فرمانداری ویژه میانه دستگاه اجرای پروژه 4 بانده میانه- سرچم از اداره کل راه و شهرسازی به شرکت ساخت و توسعه زیرساختهای شمالغرب کشور تغییر یافت.
مدیر کل ساخت و توسعه زیرساختهای شمالغرب وزارت راه و شهرسازی نیز در این بازید گفت: پروژه ایستگاه راه آهن ترکمانچای میانه نیز با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال در حال اجرا بوده و عملیات فونداسیون آن در حال اجرا می باشد.
وجدی در ادامه افزود: در سال جاری 6 کیلومتر از محور حد فاصل کیلومتر 5/1 تا 5/7 کیلومتر محور میانه- سرچم به زیر ترافیک خواهد رفت همچنین مطالعات ادامه مسیر میانه به فیروزآباد نیز از طریق شرکت ساخت و توسعه شمالغرب کشور انجام و تقاطع غیر همسطح آقکند و قره بلاغ نیز در سال جاری تکمیل خواهد شد.
 

You have no rights to post comments