آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندارویژه میانه: استمرار سازندگی و محرومیت زدایی و در کنار دولت و مردم بودن از جمله اهداف رزمایش بزرگ عاشوراییان محمد رسول الله 2 است

 
 معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت:  رزمایش بزرگ عاشوراییان محمد رسوال الله 2 در قالب سپاهیان و بسیجیان نشانگر استمرار سازندگی و محرومیت زدایی و در کنار دولت و مردم بودن برای رفع مشکلات است.
مهدی مشایخی در جلسه هماهنگی رزمایش عاشوراییان سپاه و بسیج محمد رسول الله، با بیان دیگر اهداف این رزمایش اضافه کرد: ما به دشمن ثابت کرده و خواهیم کرد که در عرصه جهاد، آمادگی و ایستادگی برای مقابله با آنها از هیچ تلاشی دریغ نکرده و با تمامی توان از مملکت، انقلاب و نظام خود دفاع خواهیم کرد. 
وی با اشاره به اتمام با اقتدار رزمایش دور اول عاشوراییان سپاه و بسیج محمد رسوال الله 2 در شهرستان میانه  از 9 تا 29 شهریور سال جاری با همکاری و همراهی ادارات و نهادهای شهرستان میانه خواستار مساعدت و همراهی هر چه بیشتر ادارات در برگزاری دور دوم این رزمایش در مرکز استان شد.
فرمانده سپاه ناحیه میانه نیز با حضور در این جلسه، رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان و بسیجیان محمدرسول الله را استمرار رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله در دوران دفاع مقدس عنوان نموده گفت: در این رزمایش با نظم و انسجام رزمندگان بسیج و سپاه در سال 65 فتح بزرگ  شلمچه به وقوع پیوست.
سرهنگ حسین محمدی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این دوران را شناسنامه انقلاب اسلامی عنوان نموده گفت: اگر این دوران را به خوبی درک کرده و در جامعه پرداخت شود به طور قطع با استفاده از تجربیات ارزشمند این دوران خواهیم توانست بر مشکلات جامعه امروز غلبه کنیم چرا که این مشکلات سخت تر از دوران دفاع مقدس و فتح شلمچه نیست.
وی با اشاره به اتمام مرحله اول رزمایش بزرگ عاشوراییان محمدرسول الله 2 از نهم تا 29 شهریور در قالب 2 گردان و تحقق اهداف مورد نظر افزود: این رزمایش به دشمنان انقلاب و نظام فهماند که رویشهای والای انقلاب بیش از ریزشهای آن بوده و این مردم استوارتر از گذشته به پای نظام و انقلاب خود ایستاده و از دستاوردهای این انقلاب محافظت خواهند نمود.
سرهنگ محمدی اضافه کرد:  این رزمایشها برای ایجاد شور و امید در میان مردم و امنیت پایدار در جامعه برپا می شود تا یاس و ناامیدی در جامعه از بین برود.
فرمانده سپاه میانه با اشاره به فعالیت 40 گروه جهادی در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی از جمله خدمات بهداشتی و درمانی، توزیع لوازم آموزشی به دانش آموزان مناطق و روستاهای محروم شهرستان و غیره را حرکتی بی نظیر از سوی بسیجیان و سپاهیان شهرستان ذکر کرد.
وی در پایان به تجمع بزرگ 30 هزار نفری بسیجیان و سپاهیان عاشورایی محمدرسول الله در مرحله دوم به تاریخ  12 مهر ماه امسال در مرکز استان با سهمیه یکهزار نفری از شهرستان میانه اشاره کرده خواستار مساعدت مسئولین شهری و بخشداران بخش های تابعه دربحث اعزام نیروهای بسیجی و هزینه ایاب و ذهاب آنها شد.     
 

You have no rights to post comments