آخرین اخبار

معاون برنامه ریزی وامورعمرانی فرماندار میانه بر لزوم نظارت دقیق و برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با هرگونه بی نظمی و هنجارشکنی تاکید کرد


 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندارویژه شهرستان میانه بر لزوم نظارت دقیق و برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با هرگونه بی نظمی و هنجارشکنی تاکید کرد.
 مهدی مشایخی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان میانه با بیان اینکه در چهارشنبه سوری سال گذشته، نسبت به سال های قبل شاهد بروز کمترین حادثه بودیم، آن را حاصل هماهنگی و آمادگی دستگاههای امدادی و انتظامی و نیز همکاری مردم شهرستان عنوان کرد.
وی با تاکید بر اینکه شور و نشاط خانواده ها در آستانه سال جدید نباید با بروز حوادثی تلخ و جبران ناپذیر توسط برخی افراد توام باشد افزود: هدف تمامی دستگاههای شهرستان، برقراری آرامش برای خانواده ها و شهروندان بوده و دستگاههای امدادی شهرستان باید نقاطی که بیشترین امکان بروز حادثه را دارند مورد توجه قرار دهند.
مشایخی در پایان گفت: امیدواریم امسال شاهد هیچگونه حادثه غم انگیز برای مردم نباشیم  که این امر با همکاری مردم از جمله مراقبت و دقت نظر خانواده ها بر فرزندان خود میسر می شود.
 

You have no rights to post comments