آخرین اخبار

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار میانه خواستار برقراری WIFI در مکانهای پرتردد و گردشگری شد

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار ویژه شهرستان میانه خواستار برقراری WIFi در مکانهای پرتردد و گردشگری شهرستان با توجه به فرا رسیدن تعطیلات تابستان شد.
 مهدی مشایخی در جلسه هماهنگی سفرهای تابستانی افزود: اداره مخابرات شهرستان باید با هماهنگی اداره میراث فرهنگی و گردشگری به این کار اقدام نموده و هچنین تقویت ارتباطات روستایی جهت تسهیل در استفاده از خدمات تلفن همراه برای مسافران  و گردشگران را مورد توجه و اولویت قراردهد.
وی در ادامه از شهرداریها خواست تا نسبت به آماده سازی و بهینه سازی سرویس های بهداشتی و نمازخانه ها و همچنین اوقاف و امور خیریه نسبت به باز بودن مساجد در اوقات نماز در شهرهای  شهرستان اقدام لازم  را بعمل آورند.
مشایخی بر ایجاد استراحتگاهها و تعمیر گاردریلها در مسیر میانه- زنجان برای کاهش خطرات احتمالی در رانندگی و جلوگیری از تصادفات و واژگونیها از سوی راه و شهرسازی تاکید کرده از شهرداری میانه خواست تا نسبت به اطلاع رسانی عمومی محل اسکان مسافرین با نصب بنر و تابلو در نقاط مختلف شهر اقدام و آدرس و شماره تلفن محلهای مورد نظر را به پلیس راه میانه، زنجان اعلام نماید.
معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار میانه افزود: مدیریت آموزش و پرورش نیز باید نسبت به اطلاع رسانی محل اسکان فرهنگیان( خانه معلم و مدرسه سهام خیام) با نصب بنر در مدارس شبانه روزی بخش های تابعه، محور سرچم- اردبیل و محل های مورد نیاز سطح شهر اقدام نموده و آدرس و شماره تلفن محل های فوق الذکر را به پلیس راه میانه- زنجان اعلام نموده و فرماندهی انتظامی شهرستان نیز نسبت به تامین امنیت محل اسکان مسافرین اقدام نماید.  

You have no rights to post comments