آخرین اخبار

مسابقات امدادی و عملیاتی گاز در میانه برگزار شد

 
 مسابقات امدادی و عملیاتی گاز در شهر میانه میانه با حضور معاونین سیاسی، اجتماعی و برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه میانه برگزار شد.
 معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه در کنار ایجاد آمادگی پرسنل عملیاتی و امدادی اداره گاز شهرستان میانه برای شرایط بحرانی، ابداعی بودن این مسابقات توسط اداره گاز میانه، نقطه قوت این برنامه است و تمامی آیتم های آن برای شرایط سخت، مفید و تاثیرگذار بوده و موجب ایجاد انگیزه انجام کار در هر شرایطی می شود.
محمدرضا مشایخی در حاشیه مسابقات امدادی و عملیاتی گاز در میانه با ابراز خرسندی از نحوه اجرای این مسابقات، انجام آیتم های مختلف آن با جزئی ترین خطا توسط پرسنل اداره گاز شهرستان را ناشی از تمرین و تلاش مستمر آنان دانسته، افزود: ادارات خدمات رسان مانند آب، برق، گاز و تلفن که متولی حفاظت از زیرساخت های شهرستان هستند می توانند با الگوپذیری از این نوع برنامه ها و طراحی آیتم های آن متناسب با شرایط کاری آن اداره، به برگزاری چنین برنامه ها و مسابقاتی بپردازند.
رئیس اداره گاز شهرستان میانه با بیان اینکه مسابقات امدادی و عملیاتی گاز با حضور 36 شرکت کننده در قالب 6 تیم از شهر میانه و نواحی شهرستان برگزار شد، هدف از اجرای این برنامه را آماده سازی پرسنل عملیاتی برای مواجهه با حوادث و خطرات احتمالی فصول سرد سال عنوان کرد.
اکبر ناصری، برپایی آزمون کتبی، ابزار شناسی، باز و بست کردن کنتور و ریگولاتور، اطفاء حریق، دو امدادی و سرعت و طناب کشی را از آیتم های این مسایقه برشمرده، افزود: این مسابقات، دو بار در سال در میانه برگزار می شود که علاوه بر ایجاد روحیه نشاط و پویایی بین کارکنان، سبب آمادگی، افزایش سرعت عمل و تسریع حضور پرسنل در محل حوادث و بحران ها، مقابله با استرس و حفظ آرامش و اتخاذ بهترین تصمیم در شرایط اضطراری همراه با رعایت اصول فنی و مدیریت زمان می گردد.
گفتنی است تیم های الف میانه، ب میانه، آقکند، ترکمانچای، ترک و واحد تعمیرات شهرستان، به ترتیب رتبه های اول تا ششم را در این مسابقه کسب کردند.
 
 
 

You have no rights to post comments