آخرین اخبار

مدیر کل بنیاد مستضعفان استان: در سال جاری 1200 سند در شهرستان میانه به ارزش 180 میلیارد ریال به مردم اعطاء می شود

مدیر کل بنیاد مستضفان استان آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری 1200 سند عرصه مسکونی، زراعی و تجاری در شهرستان میانه در 194 هزار و 509 متر مربع مساحت به ارزش 180 میلیارد ریال به واجدین شرایط در شهرستان میانه از سوی بنیاد مستضعفان با حضور ریاست عالی بنیاد مستضعفان اعطاء خواهد شد.
موسوی با بیان اینکه در شهرستان میانه 6 هزار سند باید آماده و تحویل شود از اعطای 600 سند در سال گذشته با 43 هزارو 134 متر مربع مساحت به ارزش بیش از 130 میلیارد ریال خبر داده گفت: این اقدام از سوی بنیاد مستضعفان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری سبب رفع بسیاری از مشکلات مردم از جمله در حوزه دریافت تسهیلات و ضامن خواهد شد.
وی از هدفگذاری برای صدور 1500 سند دیگر تا پایان سال جاری اشاره کرده گفت: از این تعداد 500 سند آماده شده و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم 1000 سند دیگر را آماده و واگذار کنیم.
موسوی در ادامه به استقبال از ریاست عالی بنیاد مستضعفان در شهرستان میانه در ساعت 17 عصر 31 مرداد اشاره کرده گفت: طی مراسمی با حضور جناب سعیدی کیا به صورت نمادین به 14 نفر از جانبازان، خانواده شهدا و تحت پوششین بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) سند اعطا و مابقی بعد از مراسم در جمع تحویل مردم خواهد شد.
 

You have no rights to post comments