آخرین اخبار

مدیر توزیع برق میانه: قطع روشنایی برخی از معابر شهر بخاطر تامین برق خانگی است/ مردم صرفه جویی کنند

مدیر توزیع برق میانه با اشاره به روند افزایش مصرف برق خانگی به دلیل گرمای هوا در شهر میانه، از مردم خواست تا با صرفه جویی در مصرف برق مخصوصا در ساعات اوج مصرف از بروز خاموشی و قطعی برق پیشگیری کنند.
 
مدد کمیلی در گفتگویی با خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه با مصرف زیاد، فشار زیادی بر ترانس های برق وارد است و تامین برق تمامی نواحی شهر در این برهه از زمان فقط با همکاری مردم و قدم نهادن در راه صرفه جویی میسر است، افزود: در روزهای اخیر مصرف برق شهر میانه 7 مگاوات بیشتر از ظرفیت شبکه بوده که این امر باعث شده برای جبران این کمبود، اقدام به قطع روشنایی برق معابر اقدام کنیم و اگر همکاری مردم نباشد خاموشی های مکرری را پیش بینی می کنیم.
وی خاموشی یک لامپ اضافی از هر خانه را سبب صرفه جویی بزرگ در مصرف برق عنوان کرده افزود: مردم با قرار دادن درجه کولرهای گازی در حد متعارف و استاندارد و عدم استفاده متناوب از آن، عدم استفاده از لوازم برقی پرمصرف در زمان پیک مصرف برق و دیگر اقدامات در جهت صرفه جویی و مصرف درست و بهینه، کمک کنند تا به سمت خاموشی های مکرر نرویم.
کمیلی ادامه داد: امشب خاموشی هایی در معابر برخی نقاط از جمله میدان معلم و اطراف آن، خیابان فجر، خیابان طالقانی، خیابان سرآسیاب خواهیم داشت و این خاموشی محدود به این مکان ها نیست و هر نقطه ای از شهر بنا بر نیاز می تواند جزو خاموشی ها شود.
خبرنگار: رضا امامی

You have no rights to post comments