آخرین اخبار

مدیرکل ورزش و جوانان استان از تصویب تسهیلات ۴ درصدی به ارائه طرح هایی از سوی سمنها و باشگاههای ورزشی خبرداد

 
مدیر کل ورزش و جوانان استان از تصویب تسهیلات ۴ درصدی به ارائه طرح هایی از سوی سمنها و باشگاههای ورزشی خبرداده گفت: کلاسهایی در این رابطه برگزار خواهد شد.
بهتاج در جلسه ای با حضور ورزشکاران و هیئتهای ورزشی شهرستان میانه، با بیان اینکه شهرستان میانه با کسب مدال های متعدد بین المللی به عنوان شهر طلایی ورزش شناخته شده،  به مشکلات حوزه ورزش میانه از جمله نبود خوابگاه ورزشی برای اسکان ورزشکاران و میزبانی ها اشاره کرد.
وی گفت: اگر در شورای برنامه ریزی شهرستان میانه مصوبه ای در خصوص خوابگاه ها به استان ارائه شود ما نیز حمایت لازم را در جهت برخورداری میانه از خوابگاهی مناسب برای برگزاری مسابقات رسمی ملی و بین المللی بعمل آوریم.
بهتاج به مشکل بهره برداری از استادیوم 5 هزار نفری شهید سرانجام میانه که قبلا افتتاح شده بود اشاره کرده، گفت: پیمانکار این ورزشگاه با 234 میلیون تومان برنده و از هفته آتی کار خود را آغاز خواهد کرد تا با توجه به مشکلاتی که در این ورزشگاه احصاء شده، آنها را برطرف نماید.
وی ادامه داد:  برای حل مشکلات ورزشگاه شهید سرانجام، اعتبار لازم از هزینه ملی و شرکت سازنده این پروژه تامین و هیچ هزینه ای از سوی شهرستان پرداخت نخواهد شد.
بهتاج با بیان اینکه هر ساله باید جامی با عنوان شهدای زینبیه در میانه در یکی از رشته های ورزشی برپا شود، افزود: این جام در رشته های مختلف ورزشی، بصورت عظیم و حتی جایزه بزرگ، انتخابی تیم ملی، قهرمانی کشوری و مسابقات بین المللی برگزار و می تواند انگیزه ای برای مردم و جامعه ورزشی میانه باشد و ما آماده ایم که از سال جاری در صورت برنامه ریزی شهرستان میانه، از این مسابقات حمایت نموده و یاد شهدای زینبیه و ثارالله میانه را زنده نگهداریم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به لزوم حمایت از قهرمانان ورزشی گفت: از اسفند سال گذشته با یاری معاونت وزارت ورزش، کارگروه و شورای بازی های آسیایی را تشکیل دادیم و از فروردین ماه کار این کارگروه آغاز شده و افرادی که در اردوهای تیم ملی حضور دارند تحت حمایت این شورا قرار گرفته و تمامی امکانات سخت افزاری مورد نیاز هیئت ها، مربیان و ورزشکاران  را تامین می نماییم و اینطور نیست که ورزشکاران را در مسیر افتخار آفرینی تنها و بدون حمایت رها نماییم چرا که  ورزشکاران باید مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرند.
بهتاج گفت: موفق به عقد تفاهم نامه با صندوق کارآفرینی امید شدیم تا از هفته آتی، با برگزاری کلاس هایی برای سمن ها و باشگاههای ورزشی در رابطه با طرح نویسی، تسهیلات ۴ درصدی را ارائه نماییم.
وی با اشاره به نیاز شهرستان میانه در حوزه تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی  گفت: در شورای برنامه ریزی شهرستان، مبلغ مورد نیاز در این خصوص را مصوب و به استان ارائه کنید تا بتوانیم سالن های ورزشی و رشته های مختلف را تجهیز نماییم.  
 

You have no rights to post comments