آخرین اخبار

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان: 29 دستگاه دوربین کنترل سرعت در محورهای استان نصب می شود

 

حمید شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در جلسه بررسی وضعیت راههای شهرستان میانه، ترمیم جاده ها و محورهای مواصلاتی شهرستان میانه، روکش آسفالت و اصلاح برخی مسیرهای شهرستان و نصب علائم راهنمایی و رانندگی در محورهای شهرستان را در جهت افزایش ایمنی جاده های میانه خواستار شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با بیان اینکه در سال گذشته 28 دستگاه دوربین کنترل سرعت ثابت در جاده های استان توسط راهداری نصب شده است، گفت: امسال 29 دستگاه دوربین دیگر که مجهز به سیستم کنترل سرعت لحظه ای و محاسبه میانگین سرعت هستند نیز در 8 محور مهم شناسایی شده، نصب خواهد شد.
منوچهر سلمان زاده در جلسه بررسی وضعیت راههای شهرستان میانه با اشاره به وجود 25 مرکز خدماتی رفاهی جاده ای در سطح استان، گفت: ما سعی در افزایش این مراکز داریم که در این راستا از سرمایه گذاران بخش خصوصی استقبال می کنیم.
شیویاری نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با بیان اینکه بسیاری از مسیرهای مواصلاتی روستاهای میانه صعب العبور است، خواستار توجه ویژه مسئولین حوزه راه به این موارد شده، افزود: اگر تقسیم بودجه بین استانها عادلانه و به دور از سیاسی کاری صورت پذیرد شاهد ارتقای وضعیت راههای استان خواهیم بود.
خبرنگار: رضا امامی

You have no rights to post comments