آخرین اخبار

مجتمع تفریحی، سرگرمی و گردشگری در میانه با 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسید

 مجتمع تفریحی، سرگرمی و گردشگری شامل کافه سنتی، شهر بازی برای تمام سنین، غرفه فروش اسباب بازی و پارکینگ به مساحت 2 هزار متر مربع در میانه از سوی بخش خصوصی با اعتبار 20 میلیارد ریال در مدت 11 ماه احداث و تجهیز شده و با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و اعضای شورای تامین به بهره برداری رسید.

 
 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین افتتاح  مجتمع تفریحی، سرگرمی و گردشگری بنام سرزمین پاتریک با تقدیر از سرمایه گذار این طرح، حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه های مختلف را وظیفه مسئولین عنوان کرد.
محمدرضا مشایخی گردش مالی در شهرستان، ایجاد شور و نشاط در جامعه از جمله در بین کودکان و نوجوانان را از آثار مثبت راه اندازی چنین مجتمع هایی خوانده افزود: از لحاظ فرهنگی، ورزشی و آموزشی نیز این چنین سرمایه گذاریهایی تاثیر مثبت مربوط به خود را خواهد داشت.
وی از دیگر تاثیرات مثبت ایجاد مجتمع های گردشگری، تفریحی و ورزشی را ایجاد تحرک در بین کودکان امروزی ذکر کرد که زندگی ماشینی و آپارتمان نشینی از میزان تحرک آنها کاسته است.
فرماندار ویژه میانه با تقدیر از اداره کل میراث فرهنگی در صدور مجوز و مساعدت دستگاههای مربوطه برای ایجاد مجتمع های گردشگری و تفریحی خواستار مساعدت بیشتر برای توسعه کمی و کیفی بیشتر این مجموعه ها شده اضافه کرد: تمامی تجهیزات و امکانات چنین مجتمع هایی باید به روز و مدرن باشد.
مشایخی بحث گردشگری در سند تدبیر و توسعه شهرستان را جزو هسته های کلیدی برشمرده از آمادگی شهرستان و استقبال مسئولین از تمامی سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف از جمله در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، تفریحی، گردشگری و ورزشی خبرداد.
 
 

You have no rights to post comments