آخرین اخبار

فرماندار ویژه شهرستان میانه: غیرت و همت خیرین میانه در انجمن خیریه مهرانه یاری گر بیماران سرطانی خواهد بود


 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با ابراز خرسندی از قدم برداشتن در راه خیر با راه اندازی انجمن خیریه مهرانه میانه و ملحق شدن به مهرانه زنجان افزود: غیرت، همت و مشارکت مردم همیشه خیر میانه ای در انجمن خیریه، یاری گر بیماران سرطانی خواهد بود.
حمید شکری در همایش افتتاح نمایندگی انجمن خیریه مهرانه میانه با تقدیر از انجمن خیریه مهرانه در پذیرش بیماران سرطانی میانه گفت: ما هم تمام توان خود را برای کمک و حمایت از این انجمن به کار خواهیم گرفت تا بیماران سرطانی از قشر مستضعف و محروم جامعه به جز درد بیماری هیچ درد و رنج دیگری نداشته باشند.

رییس شورای مشورتی انجمن خیریه مهرانه میانه نیز در این جلسه با اشاره به اینکه باید برای رونق و راه اندازی این انجمن و این حرکت خیر در شهرستان میانه همت کنیم، این امر را سبب استفاده از خدمات مهرانه زنجان خواند.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی با تاکید بر اینکه انسان بر اساس طبیعت ذاتی خود همواره به دنبال دفع ضرر و جلب منفعت می باشد گفت: در همین راستا می توان با اعمالی چون انفاق و جهاد،  با خدا معامله و تجارت کرد.
وی بنای موسسه خیریه مهرانه را  حمایت از بیماران سرطانی خوانده افزود:  انجام کار خیر و حمایت از دردمندانی که رنج بیماری را به دوش می کشند نمونه بارزی از معامله با خداست.
حجت الاسلام حامدی با بیان اینکه سرطان تهدیدی بزرگ بوده و هزینه های آن کمرشکن است افزود:  با راه اندازی این موسسه خیریه می توان دفع تهدید کرد.
وی  در ادامه با اشاره اینکه نهادهای حمایتی دولتی دارای محدودیتهایی در ارائه خدمات حمایتی به مددجویان هستند بر لزوم حضور خیرین و حمایتهای آنان اشاره کرده افزود: مهرانه زنجان نمود حرکتی بی نظیر از حمایت بیماران سرطانی به شمار می رود.
 

You have no rights to post comments