آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: 21 مدرسه ی در حال تخریب شهرستان میانه نیازمند یاری خیرین است/ تعهد 10 میلیارد ریالی خیرین

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به همت و تلاش مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه در تلاش برای جذب خیرین بیشتر در حوزه آموزش و پرورش گفت: 21 مدرسه در حال تخریب شهرستان میانه نیازمند یاری خیرین شهرستان است.
حمید شکری در هفتمین همایش مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه که  در تهران برگزار شد،  اشاره به همت ، غیرت و عرق ملی میانه ایها مخصوصا افرادی که در دیگر شهرها هستند افزود: مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه سومین مجمع برتر در سطح استان بوده و این امر نشان از همت والای خیرینی دارد که عرق به زادگاه خود دارند.
وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان میانه بزرگترین شهرستان استان به شمار می رود افزود: این شهرستان از محرومیتهایی با توجه به وسعت و جمعیت آن از جمله در حوزه آموزش و پرورش رنج می برد.
فرماندار ویژه میانه گفت: مشارکت مردم در تمامی زمینه ها از جمله مدرسه سازی، راه سازی،  آب و غیره در شهرستان میانه مثال زدنی است و هر چند دولت نیز تمام تلاش خود را در جهت بهبود امور مردم از جمله در امور مدارس به کار بسته اما باز هم مشکلات زیادی داریم که امیدواریم به دست پرتوان و خیر شما بزرگواران بتوانیم شاهد کاهش مشکلات باشیم.
وی در ادامه با تقدیر از زحمات اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان که شبانه روز در تلاش برای جذب خیرین هستند افزود: این زحمات وقتی نتیجه خواهد داد که دست یاریگر شما خیرین حامی اعضای مجمع باشد تا مشکلات مدارس در حوزه بازسازی و نوسازی، احداث مدارس جدید و تجهیز مدارس برطرف شود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در این همایش گفت: در سال جاری خیرین آذربایجانی مقیم استان  و مرکز 700 میلیارد ریال کمک نموده اند.
پاشایی با بیان اینکه در سطح استان 32 هزار کلاس درس داریم که یک سوم آنها مستحکم، یک سوم نیمه مستحکم و یک سوم دیگر نیاز به مرمت و بازسازی دارند گفت: حجم گسترده نیاز استان در حوزه مدرسه سازی، مقاوم سازی و نوسازی مدارس یاری   و مشارکت خیرین را می طلبد.
وی همچنین از برگزاری 24 همایش مجمع خیرین و جشنواره خیرین در 24 شهرستان خبر داده اظهار امیدواری کرد که با همت و تلاش هر چه بیشتر دولت و خیرین ، مدارس استان برای فرزندانمان ایمن تر گردد.
 گفتنی است در این همایش 10 میلیارد ریال از سوی خیرین میانه ای مقیم تهران تعهد شد.
   

You have no rights to post comments