آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: هنرمندان پتانسیل بزرگی برای شهرستان بوده و باید جانشین پروری کنند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: هنرمندان علاوه بر افتخارآفرینی پتانسیل بزرگی برای شهرستان به شمار رفته و باید جانشین پروری کنند تا این هنر در عرصه های مختلف را محدود به خود نگه نداشته و نسبت به گسترش هنر خود اقدام کنند.

محمدرضا مشایخی در آیین تجلیل از سالار پویان عکاس برگزیده کشوری از شهرستان میانه با تبریک این موفقیت و آرزوی توفیقات بیشتر برای وی افزود: هنرمندان باید در برپایی برنامه های هنری مختلف به صورت خودجوش اقدام کرده و مشارکت جدی داشته باشند.

وی با اشاره به مسائل موجود در جامعه فرهنگ و هنر شهرستان خواستار توجه بیشتر مسئولان به این بخش از جامعه شده تاکید کرد: این کمبودها نباید تاثیر منفی در روحیه و انگیزه هنرمندان داشته باشد بلکه آنها باید وارد عرصه شوند تا با حضور و فعالیت هرچه بیشتر آنها هنر به جایگاه واقعی خود رسیده و تمام دستگاههای مرتبط هم در خدمت آنان خواهند بود.

اختتامیه دهمین دوره جشنواره عکس رشد در مورخ ۲۵مهر در تالار ایران فرهنگستان هنر برگزار شد و از برگزیدگان این دوره از جشنواره تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است جشنواره ۲سالانه عکس رشد در ۳بخش، ویژه -مدرسه،خانه دوم و دانش آموزی برگزار شد که سالار پویان هنرمند میانه ای در بخش مدرسه خانه دوم که مخصوص بزرگسالان بود توانست رتبه اول این بخش از جشنواره را به خود اختصاص دهد.

گفتنی است با اهدای لوح و هدایایی از سالار پویان تجلیل شد.

 

You have no rights to post comments