آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: همه موظفیم در راستای حفظ نظام و انقلاب تا پای جان بایستیم

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه گفت: همه ما موظفیم تا در راستای حفظ نظام و انقلاب تا پای جان بایستیم.
 حمید شکری به همراه جمعی از اعضای شورای تامین با حضور در  دفتر ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان میانه به مناسبت هفته  نیروی انتظامی  ضمن تبریک این هفته افزود: امنیت پایدار امروز را  در وهله اول مدیون خون شهدا، ایثارگری و از جان گذشتگی ایثارگران و جانبازان  و بعد از آن مدیون زحمات شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی هستیم.
وی با اشاره به اینکه نیروهای نظامی و انتظامی در مرزها و در داخل کشور با سخت ترین شرایط به انجام وظیفه می پردازند افزود: درگیری با برخی گروه های معاند و توزیع کنندگان مواد مخدر و غیره از جمله وظایفی است که این نیروها با تمام توان به مقابله با ابن معضلات می پردازند و ما مردم باید قدردان آنها باشیم.
فرماندار میانه حمایت و تقویت از نیروهای انتظامی در حد امکان را از جمله وظایف مردم و مسئولین عنوان کرده از همکاری صمیمانه و تنگاتنگ این نیرو با شورای تامین شهرستان تقدیر نمود.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میانه نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور فرماندار ویژه میانه و اعضای شورای تامین افزود:  ما از ناراحتی و گرفتاری مردم ناراحت و آسایش و امنیت آنها موجب خوشحالی ماست.
سرهنگ هاشم شعفی در ادامه با بیان اینکه تمام خستگی ناشی از زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم نیروی انتظامی با یک خسته نباشید مردم رفع می شود گفت: خدمت به مردم شیرین بوده و این شیرینی باعث می شود تا مشکلات و کمبودها در این حرفه به چشم نیاید.
وی همچنین با اشاره به اینکه همه پرسنل این نیرو  از مسئولیت پذیری و احساس وظیفه بالا برخوردارند افزود: خدمت به مردم جامعه اسلامی ایران  و در راس آن  ولایت فقیه  وظیفه را بر ما سنگین و خدمت را شیرین تر می کند.
شعفی در پایان بر ضرورت همکاری همه جانبه مردم با پلیس در پیشبرد اهداف تاکید کرده گفت: همکاری و قدرشناسی مردم سبب افزایش روحیه در بین پرسنل نیروی انتظامی می شود.
در پایان اعضای شورای اداری و تامین شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مزار شهدای شهرستان میانه حضور یافته و به غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر این شهدا پرداخته و با قرائت فاتحه از مقام شامخ این عزیزان تجلیل نمودند.       

You have no rights to post comments